Новини

29.11.2019

Rumbero’s запустили соціальний проект «Карнавал для всіх»

Єдиний латиноамериканський гурт в Україні «Rumbero’s» випускає свій перший альбом «Carnaval». До нього увійшли і вже давно улюблені шанувальниками треки, такі як Pasion і Mi Musica, і зовсім нові пісні, які можна буде почути вперше. Кожен з треків був написаний в різний час і навіяний різним настроєм, від легкого солодкого смутку до шалених запальних веселощів.

 

– Кожна пісня народжувалась по-різному: щось ми готували кілька років, а якісь писали за п’ять хвилин. Що найдивніше, всі вони народжувалися в різних місцях і при різних обставинах. Є трек, який був написаний мною, коли я приймав душ. Мені прийшов в голову легкий мотивчик, який згодом перетворився в одну з моїх улюблених пісень. А ще є трек, який був написаний після бурхливої ​​вечірки, так що наш альбом абсолютно різносторонній, яким і повинен бути справжній карнавал, – поділився Олег Серафін.

 

Але це ще не все!

Хто як не Rumbero’s асоціюється в Україні з карнавалом? Так, тепер карнавал і гарний настрій стає доступним для всіх! Солісти гурту організували соціальний проект «Карнавал для всіх», суть якого така: для гарного настрою і усмішок на обличчі не важливі ні вік, ні стать, ні соціальний стан людини. Rumbero’s організували фотопроект, в якому взяли участь 12 осіб з абсолютно різних сфер життя, відповідно 12 пісням в альбомі. Проводячи паралель між виходом альбому і соціальною акцією, всі учасники і солісти гурту знімалися в фарбах холі, які символізують вибух гарного настрою, бурю емоцій, тобто карнавал!

 

“У процесі підготовки до виходу альбому ми з командою сиділи і думали, чим би ще порадувати наших шанувальників, крім пісень. І нам прийшла в голову ідея зробити справжній соціальний проект. Я давно мрію провести в Києві карнавальну ходу, але поки це неможливо, ми вирішили показати, що гарний настрій і яскраві емоції можна подарувати в будь-який час будь-якій людині. Саме тому ми зібрали абсолютно різних людей, провели фотосесію, поговорили про життя, тим самим довівши, що все це доступно будь-кому, важливо тільки захотіти, а дарувати щастя не складно! Посміхайтеся один одному, робіть добро і даруйте тільки найяскравіший настрій, і все буде Карнавал!” – розповів Амадор Лопес.

 

Альбом гурту Rumbero’s “Carnaval” можна послухати на всіх музичних платформах. А соціальний проект подивитися і підтримати на офіційному каналі гурту Rumbero’s в YouTube!

Актуальні новини
Kygo готує реліз з легендарною Тіною Тернер

Діджей Kygo випустить новий сингл з Тіною Тернер. Діджей переробив один з хітів знаменитої співачки. Норвезький музикант доклав свою…

Детальніше
Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass»….

Детальніше