Новини

23.05.2019

Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і Настя». Їх легендарний дует став проривом і здобув популярність у різних куточках світу. Олексій Потапенко і Настя Каменських воістину заслуговують на звання power “Couple”, адже таких висот, які вони підкорили разом, досягають далеко не всі артисти.

Крім творчості і колосального успіху артистів об’єднує ще й справжня щира любов. Настя не раз підкреслювала в своїх інтерв’ю, що, на її думку, щастя любить тишу. Тому пара не поспішала розповідати про свої ніжні почуття світу, а дбайливо зберігала їх тільки для себе. Але так як до Насті та її коханого Олексія прикута пильна увага, як до королівської сім’ї, вони вирішили, що прийшов час поділитися своїм щастям з шанувальниками: раз і назавжди заявити світові, що вони щаслива закохана пара.

Сьогодні, 23 травня, відбудеться весілля століття: Настя Каменських стане нареченою Олексія Потапенка. У день їхнього весілля Потап випустив кліп «Константа», в якому Настя стала головною героїнею. Цитуючи його трек можна зрозуміти, що він підтримував прагнення Насті залишити їхні відносини тільки для них. Потап беріг почуття непросто так: в першу чергу він піклувався про неї – важливому в його житті людину.

«Я пытался уберечь ее от лишних глаз, слов, постов. Я бываю очень откровенным только с сокровенным для меня. Любовь была, есть и будет, –– делится Алексей в нежной песне «Константа», которую посвятил возлюбленной, –– Я люблю тебя больше всех на этом свете, у нас будут красивые милые дети, люблю тебя больше всех в этой вселенной. Моя любовь –– это константа, она неизменна».

NK | Настя Каменських в свою чергу присвятила коханому романтичну і ніжну пісню «Обіцяю», та відеороботу просякнуту символізмом: від образів, в яких Настя постала перед глядачами, до ключового моменту відео – протягування назустріч рук, як в картині Мікеланджело «Народження Адама». Одна з них – рука Насті, а друга – Потапа. В кінці кліпу NK з’являється в білій сукні, тим самим натякаючи про майбутню подію. Якщо придивитися до нового відео Потапа, можна помітити, що це логічне продовження кліпу «Обіцяю»: виконавець начебто починає свою пісню у відповідь на визнання NK. Слова пісні «Обіцяю» доносяться з самого серця виконавиці, а любов’ю наповнений кожен рядок.

Поділитися своєю радістю в найважливіший день Потап і NK вирішили через любов до своїх шанувальників, з вірою в те, що вони розділять найщиріші почуття в цей особливий день. Олексій Потапенко і Настя Каменських щиро закохані і щасливі.

Актуальні новини
Артем Пивоваров провів 10 годин із супроводом української поліції

Артем Пивоваров зняв кліп-повернення в епоху 2000-х. Вже цієї п’ятниці відбудеться прем’єра відеокліпу від Артема Пивоварова. Ідея нового перформансу…

Детальніше
Michelle Andrade вперше заспівала українською

Співачка презентувала свій перший сингл українською мовою «Не знаю»   Романтичний трек «Не знаю» з впізнаваними  для співачки латиноамериканськими  танцювальними мотивами…

Детальніше