Новини

17.05.2019

Український музичний канал Music Box розширює свою присутність у Польщі

Один з найпопулярніших музичних телеканалів України – “Music Box” відтепер доступний і у мережі найбільшого польського кабельного оператора – UPC Polska. Абоненти пакетів Select і Max можуть знайти канал на 723 позиції на декодерах Horizon, а також на 798 місці на декодерах Mediabox.

 Примітним є те, що “Music Box” став першим українським телеканалом в мережі – UPC Polska.  Канал веде трансляцію з території України. Мова – українська. Музичний контент телеканалу складається з музичних відео, що створені провідними лейблами світу та кліпів популярних українських виконавців. Добре знайомих польському глядачу та визнаних в усьому світі артистів, як наприклад Imagine Dragons, David Guetta, Bebe Rexha, Rita Ora, Maluma, Panic! At The Disco, та багато інших, щоденно можна побачити в ефірі “Music Box”. Якщо ти меломан та полюбляєш сучасну музику, то відтепер можеш насолоджуватися улюбленими кліпами разом з телеканалом “Music Box”. Для легкості вибору, музичні відеокліпи поділяються на тематичні блоки, такі як „Hits”, „Greatest”, „Fresh” та „Night Express”.  А для того щоб бути у тренді, канал також представляє світові музичні чарти („The Official UA Top 40”, „UK Top 20”, „USA Top 20”, “Top Dance Chart”, “ Chartlist”)  та розважальну програму “What`s UP?!”.

 

Потрапивши до мережі UPC Polska, канал “Music Box” розширить своє покриття до більш ніж 3 мільйонів домашніх господарств у Польщі. Наразі канал доступний у всіх найбільших кабельних мережах країни, таких як, VECTRA , Multimedia , INEA,TOYA.

 UPC Polska є лідером у сфері цифрових послуг: телебачення, високошвидкісний інтернет та послуги телефонії для індивідуальних та бізнес-клієнтів. UPC піклується про клієнтів і задовольняє їхні потреби в сучасному світі, інвестуючи в технології майбутнього, контент і кращу гігабітну мережу в Польщі.  Високу якість обслуговування цінують клієнти – згідно з опитуванням NPS, проведеного компанією GemSeek Consulting, UPC був найбільш рекомендованим оператором у 2018 році. Майже 1,5 мільйона клієнтів користуються послугами UPC. Майже 3,5 млн. домогосподарств розташовані в мережі UPC, у більш ніж 150 містах Польщі. Більш детальну інформацію про послуги UPC можна знайти на сайті www.upc.pl.

 

За свій розвиток у Польщі, телеканал “Music Box” висловлює подяку компанії Pasjatv, яка є єдиним дистриб’ютором каналу в країні.

Актуальні новини
Артем Пивоваров провів 10 годин із супроводом української поліції

Артем Пивоваров зняв кліп-повернення в епоху 2000-х. Вже цієї п’ятниці відбудеться прем’єра відеокліпу від Артема Пивоварова. Ідея нового перформансу…

Детальніше
Michelle Andrade вперше заспівала українською

Співачка презентувала свій перший сингл українською мовою «Не знаю»   Романтичний трек «Не знаю» з впізнаваними  для співачки латиноамериканськими  танцювальними мотивами…

Детальніше