Новини

12.03.2019

The Hardkiss презентували кліп “Серце”

Сміливий творчий експеримент від гурту The Hardkiss – у новому відео “Серце” Юлія Саніна вирішила розповісти історію почуттів не лише за допомогою вокалу, а й у незвичному танці.

Танцювати я вирішила сама, – розповідає Юлія, – я сама повинна була розповісти цю історію. Нам дуже пощастило з хореографом-постановником – ним стала Марина Кущова, яка відмінно розбирається в стилі контемпорарі. У Марини цікавий та небанальний погляд на танець, що для нас було так важливо. Наш танець не повинен був бути сексуальним і простим. Він мав бути дивним, емоційним та “таким, що говорить”. У мене було півтора тижні на репетиції – кожного дня тренування, а після них забої та синці. Мене це не спиняло. По-перше, мені дуже сподобалось танцювати. По-друге, я вже розуміла, наскільки цікавим може бути результат”.

У кліпі «Серце» харизматична Юлія Саніна з’явилася в досить неочікованому амплуа, з оригінальною зачіскою та в яскравому светрі.
Образ я придумала собі сама. В життя його втілили наші стилісти Слава Чайка та Віталік Дацюк, — поділилася Юлія Саніна. — Не було задачі гарно виглядати й гарно танцювати, хотілось виглядати дивно та при цьому ніжно. У нас було завдання – максимально близько передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, які залишилися, аби сказати іншій: “Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати та жити кращим життям”. Слава Богу, мені не доводилось переживати ці почуття, але мені здається, що це неймовірно самовідданий вчинок – відпускати, коли сильно кохаєш”.

Режисерами кліпу “Серце” стали Валерій Бебко та Юлія Саніна. Локацію для зйомок обрали дуже мальовничу – у Субічі біля Кам’янця-Подільського, зовсім поряд знаходяться руїни скельного монастиря.

“Кліп ми хотіли зробити мінімалістичним, але при цьому емоційним та виразним, – розповідає Вал. – Плюс ми вирішили показати те, чого від The Hardkiss точно ніхто не очікував – це танець. Що може бути більш емоційним і при цьому лаконічним?!”

Переглянути кліп можна на youtube-каналі The HARDKISS.

Фото: Ян Сталевський

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше