Новини

12.03.2019

The Hardkiss презентували кліп “Серце”

Сміливий творчий експеримент від гурту The Hardkiss – у новому відео “Серце” Юлія Саніна вирішила розповісти історію почуттів не лише за допомогою вокалу, а й у незвичному танці.

Танцювати я вирішила сама, – розповідає Юлія, – я сама повинна була розповісти цю історію. Нам дуже пощастило з хореографом-постановником – ним стала Марина Кущова, яка відмінно розбирається в стилі контемпорарі. У Марини цікавий та небанальний погляд на танець, що для нас було так важливо. Наш танець не повинен був бути сексуальним і простим. Він мав бути дивним, емоційним та “таким, що говорить”. У мене було півтора тижні на репетиції – кожного дня тренування, а після них забої та синці. Мене це не спиняло. По-перше, мені дуже сподобалось танцювати. По-друге, я вже розуміла, наскільки цікавим може бути результат”.

У кліпі «Серце» харизматична Юлія Саніна з’явилася в досить неочікованому амплуа, з оригінальною зачіскою та в яскравому светрі.
Образ я придумала собі сама. В життя його втілили наші стилісти Слава Чайка та Віталік Дацюк, — поділилася Юлія Саніна. — Не було задачі гарно виглядати й гарно танцювати, хотілось виглядати дивно та при цьому ніжно. У нас було завдання – максимально близько передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, які залишилися, аби сказати іншій: “Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати та жити кращим життям”. Слава Богу, мені не доводилось переживати ці почуття, але мені здається, що це неймовірно самовідданий вчинок – відпускати, коли сильно кохаєш”.

Режисерами кліпу “Серце” стали Валерій Бебко та Юлія Саніна. Локацію для зйомок обрали дуже мальовничу – у Субічі біля Кам’янця-Подільського, зовсім поряд знаходяться руїни скельного монастиря.

“Кліп ми хотіли зробити мінімалістичним, але при цьому емоційним та виразним, – розповідає Вал. – Плюс ми вирішили показати те, чого від The Hardkiss точно ніхто не очікував – це танець. Що може бути більш емоційним і при цьому лаконічним?!”

Переглянути кліп можна на youtube-каналі The HARDKISS.

Фото: Ян Сталевський

Актуальні новини
Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і…

Детальніше
YUKO. Великий сольний концерт у Зеленому театрі

25 травня у «Зеленому театрі» YUKO покажуть Києву свій новий альбом «DURA?». YUKO — нові обличчя сучасної української музики….

Детальніше