Новини

20.11.2018

Тейлор Свіфт підписала контракт з новим музичним лейблом

View this post on Instagram

My new home 🎶

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Тейлор Свіфт підписала довгостроковий контракт з новим музичним лейблом. Тепер співачка буде працювати з міжнародною компанією Universal Music Group. Цією новиною співачка поділилася своєму Instagram, додавши фото спільне фото з керівниками обох компаній Лучіано Грейнджі і Монте Ліпманом.

« Я в захваті від того, що моїм новим музичним будинком стануть Republic Records і Universal Music Group, і я буду володіти всіма моїми записами відтепер і назавжди»,- написала Тейлор.

З 2006 року тоді ще 16-річна Свіфт співпрацювала з лейблом Big Machine, одним із співвласників якого є її рідний батько Скотт Свіфт (він володіє 3% акцій), а керівником Скотт Боркетте. Вона стала третім великим придбанням UMG в цьому році: раніше глобальні довгострокові угоди з компанією підписали Елтон Джон і Rolling Stones.

Джерело: https://www.instagram.com/taylorswift

Актуальні новини
Beyoncé анонсувала фiльм та альбом

Зірка розповіла про вихід своєї документальної стрічки, та однойменного альбому – Homecoming.   Це фільм-автобіографія співачки, – про життя,…

Детальніше
Madonna анонсувала Madame X

Американська співачка Madonna нагадала про випуск свого нового 14-го студійного альбому Madame X. Точна дата виходу платівки ще не…

Детальніше