Новини

20.11.2018

Тейлор Свіфт підписала контракт з новим музичним лейблом

View this post on Instagram

My new home 🎶

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Тейлор Свіфт підписала довгостроковий контракт з новим музичним лейблом. Тепер співачка буде працювати з міжнародною компанією Universal Music Group. Цією новиною співачка поділилася своєму Instagram, додавши фото спільне фото з керівниками обох компаній Лучіано Грейнджі і Монте Ліпманом.

« Я в захваті від того, що моїм новим музичним будинком стануть Republic Records і Universal Music Group, і я буду володіти всіма моїми записами відтепер і назавжди»,- написала Тейлор.

З 2006 року тоді ще 16-річна Свіфт співпрацювала з лейблом Big Machine, одним із співвласників якого є її рідний батько Скотт Свіфт (він володіє 3% акцій), а керівником Скотт Боркетте. Вона стала третім великим придбанням UMG в цьому році: раніше глобальні довгострокові угоди з компанією підписали Елтон Джон і Rolling Stones.

Джерело: https://www.instagram.com/taylorswift

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше