Новини

12.04.2019

СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА ВІДЕОКЛІПУ “СКАЙ” – “WONDERWALL” до річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня до 33-ї річниці та дня пам’яті Чорнобильської трагедії відбудеться світова прем’єра відеокліпу гурту “СКАЙ”“WONDERWALL”, у режисурі Олександра Денисенка.

WONDERWALL – музичний кліп-фільм українського гурту “СКАЙ” про дивовижну силу любові, яка допомагає подолати біль втрати коханої людини. Сюжет розповідає про звичайного молодого киянина. Він страждає без коханої, яка померла від ураження радіацією, що наздогнала її через десятиліття після Чорнобильської трагедії. Герой, досліджуючи пост-апокаліптичний світ Чорнобиля, отримує шанс знайти відповідь на невимовне горе, що з’їдає його зсередини, та осягнути свободу, – натхнення жити й бути щасливим.

WONDERWALL отримав світове визнання – 13 нагород, є учасником офіційних конкурсних програм більш ніж 35-ти світових кінофестивалів.

WONDERWALL – це спроба “змінити оптику”, щоб подивитись на тему Чорнобиля без домінування болю, спосіб подолати ПТСД постЧорнобильського суспільства.

Актуальні новини
Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і…

Детальніше
YUKO. Великий сольний концерт у Зеленому театрі

25 травня у «Зеленому театрі» YUKO покажуть Києву свій новий альбом «DURA?». YUKO — нові обличчя сучасної української музики….

Детальніше