Новини

18.05.2018

Справжній бейбі бум: TARABAROVA розповіла про свою вагітність!

Сьогодні, рудоволосе сонечко нашого шоу-бізнесу співачка TARABAROVA поділилася радісною новиною : дівчина чекає первістка.

У соціальних мережах, в яких артистка регулярно виставляє найяскравіші кадри зі свого життя, жодного натяку на вагітність. А все через уміло підібрані повсякденні образи і концертні костюми, які допомагали TARABAROVA приховувати це.

 Зараз, будучи вже на шостому місяці, співачка зізналася про найщасливіший стані в житті кожної жінки, який ще більше надихає її на творчість: «Неможливо передати, що я зараз відчуваю. У мені б’ється нове життя, маленький Всесвіт! У мене піднесений настрій і я натхненна – пишу майже кожен день! Точно знаю, у моєї дитини велике, чуйне і добре серце, тому що новий альбом ми пишемо разом … », – прокоментувала співачка.

Робити творчу паузу  TARABAROVA поки не планує. Всього місяць тому, вона презентувала новий відеокліп на сингл «Маніфест», в якому танцювала разом з балетом. Складні хореографічні постановки та повна віддача на четвертому місяці вагітності здивували усю знімальну групу, а результат перевершив всі очікування.

Актуальні новини
NK | Настя Каменських презентувала лірик-відео LOMALA

Настя Каменських подарувала своїм шанувальникам музичний сюрприз, презентувавши Лірик-відео вже відомого треку LOMALA. Відео до пісні можна подивитися на…

Детальніше
Поп-іконі Мадонні – 60!

У свої шістдесят, королева сцени Мадонна продовжує дивувати та надихати своїх шанувальників з усього світу! Ще у далекому 1983…

Детальніше