Новини

18.05.2018

Справжній бейбі бум: TARABAROVA розповіла про свою вагітність!

Сьогодні, рудоволосе сонечко нашого шоу-бізнесу співачка TARABAROVA поділилася радісною новиною : дівчина чекає первістка.

У соціальних мережах, в яких артистка регулярно виставляє найяскравіші кадри зі свого життя, жодного натяку на вагітність. А все через уміло підібрані повсякденні образи і концертні костюми, які допомагали TARABAROVA приховувати це.

 Зараз, будучи вже на шостому місяці, співачка зізналася про найщасливіший стані в житті кожної жінки, який ще більше надихає її на творчість: «Неможливо передати, що я зараз відчуваю. У мені б’ється нове життя, маленький Всесвіт! У мене піднесений настрій і я натхненна – пишу майже кожен день! Точно знаю, у моєї дитини велике, чуйне і добре серце, тому що новий альбом ми пишемо разом … », – прокоментувала співачка.

Робити творчу паузу  TARABAROVA поки не планує. Всього місяць тому, вона презентувала новий відеокліп на сингл «Маніфест», в якому танцювала разом з балетом. Складні хореографічні постановки та повна віддача на четвертому місяці вагітності здивували усю знімальну групу, а результат перевершив всі очікування.

Актуальні новини
Американський Forbes назвав Макса Барських музичним послом України

Українська музика стає об’єктом уваги іноземних медіа. Оглядач Forbes US відвідав концерт Макса Барських, який відбувся у Сан-Франциско в…

Детальніше
Кайлі Міноуг стала почесною гостею Букінгемського палацу

50-річна австралійська поп-королева сцени Кайлі Міноуг є улюбленицею королівської родини, і особливо королеви Єлизавети. Вчора,  Кайлі гарно провела час…

Детальніше