Новини

30.05.2018

Співачка Kesha знову судиться

Американська співачка Kesha в черговий раз зазнала поразки у довготривалій боротьбі проти колишнього продюсера Лукаша Готвальда,більш відомого як Доктор Люк.

Судові розгляди між Люком і Kesha тривають вже декілька років. У 2014 році співачка заявила про сексуальні домагання продюсера, однак, не надала суду ніяких доказів. Того ж року продюсер висуває зустрічний позов на ім’я співачки.

У вівторок, апеляційний суд Нью-Йорка відхилив зустрічні вимоги співачки, та ухвалив рішення прийняте у 2016 році – заборонити артистці розірвання контракту з продюсером. За словами Доктора Люка, його банківський рахунок постраждав через тривалі судові суперечки з Kesha, і до того ж, він втратив мільйони потенційних доходів.

Доктор Люк також представив суду нові документи і має намір отримати від співачки 50 мільйонів доларів за наклеп та збиток, заподіяний йому її заявами про сексуальне насильство.

Справа між ними триває і досі.

Актуальні новини
«No Komments» – NK презентує довгоочікуваний сольний альбом

NK | Настя Каменських представляє свій сольний альбом під назвою «No Komments», а також кліп на всіма улюблений хіт…

Детальніше
Вперше! Світова прем’єра тільки на Music Box!

Ofenbach – французький електронний дует, популярність до якого прийшла після виходу у 2016-му сингла «Be mine». Після співпраці з…

Детальніше