Новини

02.10.2019

Сергій Бабкін вперше видав альбом на вінілі!

Сьогодні, в річницю дати виходу релізу свого першого україномовного альбому «Музасфера» Сергій Бабкін презентує його на вінілі!

1 жовтня 2018 року, в День музики, Сергій Бабкін випустив свою 12-ту за рахунком платівку із назвою «Музасфера»! Артист вирушив у свій наймасштабніший всеукраїнський тур на її підтримку та презентував платівку у 24-х містах України з повними солд-аутами у залах. 

 

У перший день народження «Музасфери», вона вийшла на вінілі. Це перший альбом, який Сергій Бабкін випустив у такому форматі, про що він давно мріяв. Платівки були виготовлені на спеціальне замовлення в Італіїу лімітованій кількості в 250 екземплярів. 

« 1 жовтня, рівно рік том, народилася моя МУЗАСФЕРА. І вперше в житті я тримаю в руках свою вінілову платівку неймовірної краси. Про це я мріяв в ранньому дитинстві, коли завдяки аплікації створював свійнеіснуючий альбом. Ця мрія здійснилася через 25 років, сьогодні, в Міжнародний день музики», – розповів Сергій. 

Нагадаємо, що 27 жовтня  відбудеться великий сольний концерт Сергія Бабкіна, де прозвучать улюблені пісні з «Музасфери», а також найпопулярніші хіти артиста.

 

 

Джерело: PR agency YULA

Актуальні новини
Бадоєв. Світ, який створив Алан

10 січня в видавництві «ІРІО» виходить книга, присвячена відомому українському режисерові у Східній Європі і Азії Алану Бадоєву.  Багатосторінкове…

Детальніше
Селена Гомез випустила альбом

Сьогодні свій третій студійний альбом під назвою “ Rare “ випустила співачка Селена Гомез. До нього увійшли 13 композицій,…

Детальніше