Новини

30.10.2018

Різдвяний подарунок Гвен Стефані

Триразова володарка «Греммі» співачка Гвен Стефані, вдруге перевидала свій Різдвяний альбом «You Make It Feel Like Christmas»(Deluxe Edition), який презентувала 2017 року. І хоча до Різдва залишилось більше місяця, Гвен Стефані вирішила порадувати своїх шанувальників музичним сюрпризом. У делюкс-версії альбому представлено п’ять нових пісень, включаючи оригінали «Cheer For Elves» та «Secret Santa», написані Гвен Стефані, Джастіном Трантером та Busbee, а також вже улюлені Різдво «White Christmas» «Santa Claus Is Coming To Town» , «Winter Wonderland» та «Feliz Navidad».

Оригінальний альбом, який у жовтні 2017 року дебютував на першому місці на «Billboard»,  включає в себе класичні Різдвяні сингли  «Jingle Bells», «Let it Snow», «Last Christmas» та головний трек, в честь якого і названий альбом «You Make It Feel Like Christmas», виконаний з коханим співачки Блейтом Шелтоном.

 

Джерело: https://www.gwenstefani.com/ 

Актуальні новини
Гурт Rumbero’s презентували відео «Вона така»!

Єдиний латиноамериканський гурт в Україні Rumbero’s нещодавно презентували нову пісню «Вона така». Настав час показати, яка все ж таки вона та хто…

Детальніше
РУСЛАН КВІНТА, THE HARDKISS, TAYANNA, TAMERLANALYONA, АНДРІЙ БОЙКО ПРОВЕДУТЬ КАНІКУЛИ НА ОСТРОВІ КРИТ

Вже дев’ятий рік Творче об’єднання PARADIZ, за підтримки Dream Trawel не змінює приємну традицію, і в черговий раз з…

Детальніше