Новини

30.10.2018

Різдвяний подарунок Гвен Стефані

Триразова володарка «Греммі» співачка Гвен Стефані, вдруге перевидала свій Різдвяний альбом «You Make It Feel Like Christmas»(Deluxe Edition), який презентувала 2017 року. І хоча до Різдва залишилось більше місяця, Гвен Стефані вирішила порадувати своїх шанувальників музичним сюрпризом. У делюкс-версії альбому представлено п’ять нових пісень, включаючи оригінали «Cheer For Elves» та «Secret Santa», написані Гвен Стефані, Джастіном Трантером та Busbee, а також вже улюлені Різдво «White Christmas» «Santa Claus Is Coming To Town» , «Winter Wonderland» та «Feliz Navidad».

Оригінальний альбом, який у жовтні 2017 року дебютував на першому місці на «Billboard»,  включає в себе класичні Різдвяні сингли  «Jingle Bells», «Let it Snow», «Last Christmas» та головний трек, в честь якого і названий альбом «You Make It Feel Like Christmas», виконаний з коханим співачки Блейтом Шелтоном.

 

Джерело: https://www.gwenstefani.com/ 

Актуальні новини
Max Barskih – головне шоу “Сім”!

У День святого Валентина – на Music Box музична лавина! Нестримне нон-стоп шоу “Сім” від шаленого Макса Барських. Із…

Детальніше
Менеджер по промоушену та PR

Менеджер по промоушену та PR Телеканал Music Box шукає креативну, виконавчу, ініціативну й активну людину для роботи на позиції…

Детальніше