Новини

02.10.2019

Рікі Мартін з чоловіком чекають на четверту дитину

Рікі Мартін отримав нагороду Human Rights Campaign, некомерційної організації, яка веде боротьбу за права людини, зокрема, займається питаннями ЛГБТ. У суботу, 28 вересня, у Вашингтоні відбулася 23-я гала вечеря Кампанії. Отримуючи нагороду, 47-річний співак заявив, що разом зі своїм чоловіком, 35-річним художником Джваном Йосеф чекає на поповнення. 
«Повинен повідомити, що ми вагітні. Ми в очікуванні дитини », – повідомив Мартін гостям, присутнім на церемонії, а також звернувся до чоловіка і старших дітей, які також відвідали подію. – «Так! Я люблю великі сім’ї », – додав він.

Нагадаємо, що 31 грудня минулого року пара оголосила, що у них народилася дочка Люсія від сурогатної матері. А 11 років тому Мартін став батьком двох близнят Маттео і Валентино, вони теж з’явилися на світ від сурогатної матері.

Актуальні новини
Каміла Кабелло випустить альбом «Romance» в грудні

Каміла Кабелло оголосила дату виходу свого другого сольного альбому «Romance». Реліз відбудеться  вже 6 грудня цього року. – Мені…

Детальніше
Біллі Айлиш заспівала про брата

Біллі Айлиш представила нову пісню «Everything I Wanted». За словами співачки, ця композиція присвячується її брату Фіннеасу О’Коннеллу. –…

Детальніше