Новини

09.04.2019

Реперша Alyona Alyona випустила прем’єрний альбом “Пушка”

Нова зірка українського репу Alyona Alyona презентувала перший альбом “Пушка”. Про це колишня вихователька дитсадка з Баришівки Алена Савраненко повідомила на особистій сторінці в мережі Instagram.

Дебютний альбом “Пушка” включає 13 синглів. Паралельно з випуском платівки співачка презентувала трек і кліп із однойменною назвою. Менше ніж за добу відеоробота набрала понад 180 000 переглядів у Youtube. В описі до ролика Alyona Alyona вказала розклад майбутнього туру. З прем’єрним альбомом “Пушка” виконавиця планує відвідати не лише українські міста, а й декілька зарубіжних країнах. Співачка заявила про участь в декількох фестивалях Польщі, Словаччини, Німеччини та Ісландії.

Повністю для прослуховування альбом доступний на Apple Music. У інтерв’ю Alyona Alyona зізналася, що в соціальних мережах її часто називають “пушкою”, і вона сама асоціює себе “з чимось більшим, крутим і з ядром усередині”.

Актуальні новини
Гурт Rumbero’s презентували відео «Вона така»!

Єдиний латиноамериканський гурт в Україні Rumbero’s нещодавно презентували нову пісню «Вона така». Настав час показати, яка все ж таки вона та хто…

Детальніше
РУСЛАН КВІНТА, THE HARDKISS, TAYANNA, TAMERLANALYONA, АНДРІЙ БОЙКО ПРОВЕДУТЬ КАНІКУЛИ НА ОСТРОВІ КРИТ

Вже дев’ятий рік Творче об’єднання PARADIZ, за підтримки Dream Trawel не змінює приємну традицію, і в черговий раз з…

Детальніше