Новини

09.04.2019

Реперша Alyona Alyona випустила прем’єрний альбом “Пушка”

Нова зірка українського репу Alyona Alyona презентувала перший альбом “Пушка”. Про це колишня вихователька дитсадка з Баришівки Алена Савраненко повідомила на особистій сторінці в мережі Instagram.

Дебютний альбом “Пушка” включає 13 синглів. Паралельно з випуском платівки співачка презентувала трек і кліп із однойменною назвою. Менше ніж за добу відеоробота набрала понад 180 000 переглядів у Youtube. В описі до ролика Alyona Alyona вказала розклад майбутнього туру. З прем’єрним альбомом “Пушка” виконавиця планує відвідати не лише українські міста, а й декілька зарубіжних країнах. Співачка заявила про участь в декількох фестивалях Польщі, Словаччини, Німеччини та Ісландії.

Повністю для прослуховування альбом доступний на Apple Music. У інтерв’ю Alyona Alyona зізналася, що в соціальних мережах її часто називають “пушкою”, і вона сама асоціює себе “з чимось більшим, крутим і з ядром усередині”.

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше