Новини

04.10.2019

РЕКОРД! Лєна Темнікова встановила безпрецедентний рекорд!

Більше мільярда разів користувачі Instagram запустили у себе на сторінках маски та ігри Лєни Тємнікової! Таким чином, компанія TEMNIKOVA®, що належить артистці, встановила безпрецедентний рекорд серед усіх країн Східної Європи.

Співачка є абсолютним трендсеттером інновацій в світі шоу-бізнесу. Ігри та маски від Лєни Тємнікової відразу після випуску моментально приміряють на себе мільйони користувачів Instagram. Так, зовсім недавно Лєна Тємнікова стала першим артистом в країнах Східної Європи, яка випустила AR-гру для Instagram і поставила новий рекорд в соціальній мережі серед творців гейміфіцированних масок: в першу AR-гру «Беги за мной» зіграли понад 3,6 млн осіб за тиждень.

Кожен день більше 30 000 000 чоловік користується розробками TEMNIKOVA® в Instagram.

– Мільярд використань … Я пам’ятаю перший мільйон ще недавно, а вже мільярд! У цю цифру складно повірити, це ж як 1/7 населення Землі! – поділилася Олена Темнікова. – Круто, що наші продукти всім подобаються. Кожну маску і гру перед випуском я особисто тестую на собі, вони проходять жорстку перевірку. Мої улюблені “Пташка” і нова “Flowerboost”!
 
Пограти і приміряти маски в Instagram можна, підписавшись на Лєну Тємнікову (іконки в списку масок з’являться автоматично) або перейшовши на офіційний сайт співачки.

 
Актуальні новини
Амадор Лопес попрощався із коханням в Барселоні!

Нещодавно найвідоміший латиноамериканець в Україні Амадор Лопес відсвяткував свій День народження. Але співак вирішив не влаштовувати гучних вечірок з…

Детальніше
ГУРТ KAZKA презентує кліп на пісню «Літаки»

Пісня «Літаки» феномену української сцени, гурту KAZKA, що вийшла наприкінці минулого року, нарешті отримала офіційний кліп. До нього увійшли…

Детальніше