Новини

15.04.2019

Прем’єра кліпу “Я тебя ждала” Ані Лорак

«Я тебя ждала» – це нова історія від Ані Лорак, дуже особиста, дуже щира. Трек про сильну жінку, про жінку, яка вміє кохати, розкриватися різними барвами, відпускати, дякувати, про жінку, здатну прощати та йти вперед. Нова авторська пісня співачки звучить в модному ритмі цієї весни. Кожен біт – в душу, кожне слово в серце. Тут немає декорацій, тут є оголені почуття, які можливо передати тільки музикою. Створений спільно з талановитою командою 90210 трек перетворився в глибоко емоційну роботу від Ані Лорак.

«Минуло багато часу з того моменту, коли я в останнє писала музику. І сьогодні настав той день, коли я знову чую в собі мелодії та знову пишу, – розповідає Ані Лорак. – Моя музика звучить із новими барвами, знову саме життя вплинуло на це. Я дарую всім своїм шанувальникам цю чесну пісню «Я тебя ждала», у якій кожна нота від серця».

Цією роботою співачка ознаменує новий етап свого життя, немов було життя “до” і “після”.

«Спочатку була музика. Я працювала на студії, почула біт і почала наспівувати різні мелодії, і дуже швидко з’явилася фраза «Я тебя ждала». А вже потім були куплети, вони давалися непросто, ми переробляли їх багато разів, але я задоволена результатом роботи, яку ми створювали більше шести місяців», – коментує Ані Лорак.

Кліп на пісню «Я тебя ждала» був знятий в Києві, режисером Катериною Царик, з якою Ані Лорак пов’язує багаторічна дружба.

«З Катею Царик ми знайомі дуже давно, і так виходить, що найбільш знакові пісні екранізує саме вона. Зараз у моєму житті новий період, я розумію, що людина повинна літати, але для того, щоб виросли крила, потрібно пройти непростий шлях. У моїй душі зараз відбувається переродження, я інша, зараз я літаю, мені добре, мені світло, я вмію прощати, відпускати й кохати. Такою Ані Лорак ви ще не бачили».

В основі відео – символізм. Простір, у якому знаходиться співачка, символізує її внутрішній світ. Героїня ніби звертається до людини, якій ще не було сказано все. Світлові промені збудовані як елементи деякого шляху, по якому йде артистка. Це історія, розказана символами, а емоції передає світло.

«Я була приємно здивована, що цього разу буду працювати над авторською піснею Ані Лорак. Всі роботи, які ми знімали до цього, були більш кіношними, а в цій пісні ми вирішили зробити щось більш артівське, взявши за основу символізм, гру тіней і світла. Це дуже серйозна емоційна робота, яку виконала Кароліна, щоб розкрити цю пісню. Буде багато шикарних образів, багато світлових приладів, які в певному сенсі є героєм відео. Кліп побудований на Ані Лорак і на ось цій дивній матерії, яку можна сприймати як любов, як місто, як життя і, навіть як чоловіка», – ділиться враженнями Катя Царик.

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше