Новини

22.02.2019

Основою виступу Pink на BRIT Awards 2019 став перфоманс українського режисера Олега Боднарчука

Грандіозне шоу на музичній премії BRIT Awards 2019 Лондоні продемонструвала популярна американська виконавиця Pink. В основу номера ліг перфоманс, який відомий український режисер-постановник Олег Боднарчук готував для телевізійного проекту “America’s got talent” в 2015 році.

Тоді журі під час перегляду вражаючої постановки натисканням “золотої кнопки” відправили її відразу до півфіналу, минаючи всі відбіркові етапи. Номер із водною проекцією увійшов у 10-ку кращих за історію проекту. А вже в 2019 році учениці Боднарчука – Марія Григоращенко, Наталя Острикова й Наталя Лисенкова адаптували перфоманс під виступи Pink.

Це був єдиний номер, який я поставив не для зірок, а для учасників проекту. Як виявилося, він став доленосним номером, і не тільки для мене. І ось вчора на BRIT Awards у Лондоні його адаптація все-таки знайшла свою зіркову володарку – Pink!– розповів Олег Боднарчук. – Звичайно, це великий ривок для всіх причетних: для мене й моїх творчих учениць, які над нею працювали, для всього колективу, а також – для України. Не новина, звичайно, що в області режисури шоу ми вже давно на світовому рівні! Упевнений, у дівчат велике майбутнє з різними світовими зірками.

Live-перфоманс співачки тривав цілих 11 хвилин і складався з її найгучніших синглів. Частину номера, яку режисирував Олег Боднарчук, співачка виконала під свій свій суперхіт “Try”.

Подивитися номер Pink на премії BRIT Awards 2019 можна прямо зараз на YouTube.

(активне посилання з відео закріплене на початку статті)

Актуальні новини
Гурт Rumbero’s презентували відео «Вона така»!

Єдиний латиноамериканський гурт в Україні Rumbero’s нещодавно презентували нову пісню «Вона така». Настав час показати, яка все ж таки вона та хто…

Детальніше
РУСЛАН КВІНТА, THE HARDKISS, TAYANNA, TAMERLANALYONA, АНДРІЙ БОЙКО ПРОВЕДУТЬ КАНІКУЛИ НА ОСТРОВІ КРИТ

Вже дев’ятий рік Творче об’єднання PARADIZ, за підтримки Dream Trawel не змінює приємну традицію, і в черговий раз з…

Детальніше