Новини

22.02.2019

Основою виступу Pink на BRIT Awards 2019 став перфоманс українського режисера Олега Боднарчука

Грандіозне шоу на музичній премії BRIT Awards 2019 Лондоні продемонструвала популярна американська виконавиця Pink. В основу номера ліг перфоманс, який відомий український режисер-постановник Олег Боднарчук готував для телевізійного проекту “America’s got talent” в 2015 році.

Тоді журі під час перегляду вражаючої постановки натисканням “золотої кнопки” відправили її відразу до півфіналу, минаючи всі відбіркові етапи. Номер із водною проекцією увійшов у 10-ку кращих за історію проекту. А вже в 2019 році учениці Боднарчука – Марія Григоращенко, Наталя Острикова й Наталя Лисенкова адаптували перфоманс під виступи Pink.

Це був єдиний номер, який я поставив не для зірок, а для учасників проекту. Як виявилося, він став доленосним номером, і не тільки для мене. І ось вчора на BRIT Awards у Лондоні його адаптація все-таки знайшла свою зіркову володарку – Pink!– розповів Олег Боднарчук. – Звичайно, це великий ривок для всіх причетних: для мене й моїх творчих учениць, які над нею працювали, для всього колективу, а також – для України. Не новина, звичайно, що в області режисури шоу ми вже давно на світовому рівні! Упевнений, у дівчат велике майбутнє з різними світовими зірками.

Live-перфоманс співачки тривав цілих 11 хвилин і складався з її найгучніших синглів. Частину номера, яку режисирував Олег Боднарчук, співачка виконала під свій свій суперхіт “Try”.

Подивитися номер Pink на премії BRIT Awards 2019 можна прямо зараз на YouTube.

(активне посилання з відео закріплене на початку статті)

Актуальні новини
Beyoncé анонсувала фiльм та альбом

Зірка розповіла про вихід своєї документальної стрічки, та однойменного альбому – Homecoming.   Це фільм-автобіографія співачки, – про життя,…

Детальніше
Madonna анонсувала Madame X

Американська співачка Madonna нагадала про випуск свого нового 14-го студійного альбому Madame X. Точна дата виходу платівки ще не…

Детальніше