Новини

30.04.2019

P!nk призналась, що пережила декілька викиднів.

Ось вже 13 років співачка щаслива у шлюбі з мотокросним гонщиком Кері Хартом. Подружжя виховують двох дітей: семирічну доньку Уіллоу, та двухрічного сина Джеймсона. Однак, як вияснилось, перед тим як стати мамою, зірка пережила не один викидень. Про це вона розповіла видавництву “USA Today“.

В пятницю P!nk випустила новий альбом “Hurts 2B Human“, в якому затронула тему прийняття себе, та свого тіла. В одній з пісень вона говорить про те, що ненавиділа своє тіло з 17 років.

“Причина, через яку я заспівала про це, приховується в тому, що моє тіло завжди було сильним та гімнастичним, але правда в тому, що в 17 років в мене трапився викидень. А я збиралася народжувати цю дитину.

Але коли це відбувається з юною дівчиною або жінкою, ви відчуваєте, ніби ваше тіло починає ненавидіти вас, ніби воно зламане і не робить те, що повино” – скзала вона.

 

З того часу у P!nk було ще декілька викиднів, та тепер, по її зізнанню, вона пише про це пісні, щоб хочаб якось справитись з переживаннями.

“Я думаю, важливо говорити про те, чого ти соромишся, хто ти є насправді та який біль відчуваєш” – призналась зірка.

Так відверто розповідати про особисті переживання в своїх піснях, співачкі доаомагає лікування – зірка не рідко звертається до терапії.

“Я вірю у конфронтацію з самим собою і в те, що треба розібратися в собі. Що мені подобається в терапії, так це те, що вам допомагають зрозуміти, де ваші самі вразливі місця. І хоча це не дуже приємно і болісно, це дає вам розуміння того, над чим потрібно працювати”.

Актуальні новини
TamerlanAlena скоїли злочини в своєму новому кліпі «Не уходи домой»!

Злочини, втеча і ризик заради кохання – в новому екшн-відео TamerlanAlena «Не уходи домой». Український R&B дует TamerlanAlena представляє екшн-кліп…

Детальніше
Майлі Сайрус раптово потрапила до лікарні

Майлі Сайрус раптово опинилася в лікарні, про що вона повідомила фанатам через свою сторінку у Twitter. В клініку скандально…

Детальніше