Новини

30.04.2019

P!nk призналась, що пережила декілька викиднів.

Ось вже 13 років співачка щаслива у шлюбі з мотокросним гонщиком Кері Хартом. Подружжя виховують двох дітей: семирічну доньку Уіллоу, та двухрічного сина Джеймсона. Однак, як вияснилось, перед тим як стати мамою, зірка пережила не один викидень. Про це вона розповіла видавництву “USA Today“.

В пятницю P!nk випустила новий альбом “Hurts 2B Human“, в якому затронула тему прийняття себе, та свого тіла. В одній з пісень вона говорить про те, що ненавиділа своє тіло з 17 років.

“Причина, через яку я заспівала про це, приховується в тому, що моє тіло завжди було сильним та гімнастичним, але правда в тому, що в 17 років в мене трапився викидень. А я збиралася народжувати цю дитину.

Але коли це відбувається з юною дівчиною або жінкою, ви відчуваєте, ніби ваше тіло починає ненавидіти вас, ніби воно зламане і не робить те, що повино” – скзала вона.

 

З того часу у P!nk було ще декілька викиднів, та тепер, по її зізнанню, вона пише про це пісні, щоб хочаб якось справитись з переживаннями.

“Я думаю, важливо говорити про те, чого ти соромишся, хто ти є насправді та який біль відчуваєш” – призналась зірка.

Так відверто розповідати про особисті переживання в своїх піснях, співачкі доаомагає лікування – зірка не рідко звертається до терапії.

“Я вірю у конфронтацію з самим собою і в те, що треба розібратися в собі. Що мені подобається в терапії, так це те, що вам допомагають зрозуміти, де ваші самі вразливі місця. І хоча це не дуже приємно і болісно, це дає вам розуміння того, над чим потрібно працювати”.

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше