Новини

23.10.2018

Осіння колекція нижньої білизни від Ріанни

 

Ріанна випустила відео до власної колекції спідньої білизни, представленої 12 вересня в Нью-Йорку. У шоу взяли участь як відомі моделі, наприклад Джіджі і Белла Хадід, так і звичайні жінки.

У новому відео також знялися жінки різної комплекції, в кадрі з’явилася і сама Ріанна. Героїні позують в дикій природі на водоспадах і демонструють речі з осінньої колекції співачки. Режисером ролика стала Філіпа Прайс, а за стилізацію відповідала Саванна Бейкер.

Основними цінностями авторка бренду називає особливість, яка прийде до смаку усім жінкам планеті. Адже у бренду досить широкий діапазон розмірної сітки, демократичні ціни і декілька ліній з різноманітним дизайном.

До нової колекції Ріанни увійшли яскраві комплекти білизни в стилі pin-up, напівпрозорі «вінтажні» моделі ніжних відтінків і піжами з «тваринами принтами».

Джерело: http://www.rihannanow.com/ 

Актуальні новини
Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і…

Детальніше
YUKO. Великий сольний концерт у Зеленому театрі

25 травня у «Зеленому театрі» YUKO покажуть Києву свій новий альбом «DURA?». YUKO — нові обличчя сучасної української музики….

Детальніше