Новини

06.11.2018

Новини партнерів: COSMONOVA|NET «Легальний контент для сегмента HoReCa. Сучасне технічне рішення і контент з одних рук».

На початку жовтня у Києві відбувся III Всеукраїнський готельний форум-2018, який консолідував в своєму форматі кращі технології і практики управління готелями, зібравши відомих вітчизняних та міжнародних професіоналів для інтерактивного обміну цінним досвідом. Насичена програма зокрема була  відмічена дискусійною панеллю щодо «Використання телевізійного контенту в сфері HoReCa».

Учасниками дискусії стали представники провідних українських телеканалів, державний регулятор з представників Нацкомісії з питань телебачення та радіомовлення, а також відомі експерти в сфері розробки технічних рішень для телеіндустрії – компанія COSMONOVA|NET.

«Легальний контент для сегменту HoReCa: COSMONOVA|NET – сучасне рішення і контент з одних рук». Саме з таким інсайдом активізував увагу аудиторії комерційний директор компанії Костянтин Новицький.

«Кожен знає, що TV це розважальна комерційна галузь. Ми дивимось різні програми, бачимо як вони змінюються, як змінюються телеканали і виробляється все більше медіаконтенту. Разом з цим змінюються і вимоги. Більшість медіагруп створюють свій контент самі. Це український – авторський контент, він розвивається, стає більш привабливим. На це витрачаються кошти.  Як результат спостерігаємо кодування аналогового сигналу з вересня 2018 та значне пожвавлення з боку медіагруп і телеканалів щодо контролю за  використанням авторського комерційного контенту», – зауважив Костянтин Новицький.

Найближчим часом корпоративним менеджерам зокрема в сегменті HoReCa  доведеться зробити вибір – у кого брати легальний контент для забезпечення власних об’єктів і скільки це буде коштувати. Це неодмінно доведеться зробити, адже гарантовано посилиться контроль на галузь».

Справді, оскільки TV давно визнано бізнес-інструментом, а цифрове телебачення є безкоштовним тільки на перший погляд, до об’єктів HoReCa  легко можуть  потрапляти представники правовласників і складати претензії щодо незаконного використання їхнього контенту.  Уникнути цього допоможуть  провайдери, які заключили відповідні договори з правовласниками та готові забезпечити  відповідне технічне рішення для  об’єктів HoReCa.

Незалежно від технології, способу прийому, постачальника сигналу, кожен суб’єкт підприємницької діяльності повинен мати права публічних трансляцій, які змістовно відображені  в договорі поставки.

В 2018 році після обговорень представниками телеканалів було винесено питання про виявлення в українському B2B просторі компанії-суб’єкта, яка вже сьогодні забезпечує  низку ключових технічних критеріїв, а саме: наявність ліцензійних прав безпосередньо від правовласників, високошвидкісний Інтернет-зв’язок та можливість підготовки телевізійних рішень для HoReCa під ключ. Саме такою компанією медіа-спільнота визнала українського ICT лідера COSMONOVA|NET.

Таким чином, корпоративні аналітики констатують помітне пожвавлення і відчутні зрушення на ринку легального TV-контенту в найближчому майбутньому. Гравці українського сегменту HoReCa (в 2018 році ринок в Україні налічує більше 2000 готелів) в масі стикатимуться з питанням організації оптимального пакету телеканалів, не порушуючи комерційних прав власників контенту.

 

Джерело: https://cosmonova.net/ua/

 

Актуальні новини
Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і…

Детальніше
YUKO. Великий сольний концерт у Зеленому театрі

25 травня у «Зеленому театрі» YUKO покажуть Києву свій новий альбом «DURA?». YUKO — нові обличчя сучасної української музики….

Детальніше