Новини

06.11.2018

Новини партнерів: COSMONOVA|NET «Легальний контент для сегмента HoReCa. Сучасне технічне рішення і контент з одних рук».

На початку жовтня у Києві відбувся III Всеукраїнський готельний форум-2018, який консолідував в своєму форматі кращі технології і практики управління готелями, зібравши відомих вітчизняних та міжнародних професіоналів для інтерактивного обміну цінним досвідом. Насичена програма зокрема була  відмічена дискусійною панеллю щодо «Використання телевізійного контенту в сфері HoReCa».

Учасниками дискусії стали представники провідних українських телеканалів, державний регулятор з представників Нацкомісії з питань телебачення та радіомовлення, а також відомі експерти в сфері розробки технічних рішень для телеіндустрії – компанія COSMONOVA|NET.

«Легальний контент для сегменту HoReCa: COSMONOVA|NET – сучасне рішення і контент з одних рук». Саме з таким інсайдом активізував увагу аудиторії комерційний директор компанії Костянтин Новицький.

«Кожен знає, що TV це розважальна комерційна галузь. Ми дивимось різні програми, бачимо як вони змінюються, як змінюються телеканали і виробляється все більше медіаконтенту. Разом з цим змінюються і вимоги. Більшість медіагруп створюють свій контент самі. Це український – авторський контент, він розвивається, стає більш привабливим. На це витрачаються кошти.  Як результат спостерігаємо кодування аналогового сигналу з вересня 2018 та значне пожвавлення з боку медіагруп і телеканалів щодо контролю за  використанням авторського комерційного контенту», – зауважив Костянтин Новицький.

Найближчим часом корпоративним менеджерам зокрема в сегменті HoReCa  доведеться зробити вибір – у кого брати легальний контент для забезпечення власних об’єктів і скільки це буде коштувати. Це неодмінно доведеться зробити, адже гарантовано посилиться контроль на галузь».

Справді, оскільки TV давно визнано бізнес-інструментом, а цифрове телебачення є безкоштовним тільки на перший погляд, до об’єктів HoReCa  легко можуть  потрапляти представники правовласників і складати претензії щодо незаконного використання їхнього контенту.  Уникнути цього допоможуть  провайдери, які заключили відповідні договори з правовласниками та готові забезпечити  відповідне технічне рішення для  об’єктів HoReCa.

Незалежно від технології, способу прийому, постачальника сигналу, кожен суб’єкт підприємницької діяльності повинен мати права публічних трансляцій, які змістовно відображені  в договорі поставки.

В 2018 році після обговорень представниками телеканалів було винесено питання про виявлення в українському B2B просторі компанії-суб’єкта, яка вже сьогодні забезпечує  низку ключових технічних критеріїв, а саме: наявність ліцензійних прав безпосередньо від правовласників, високошвидкісний Інтернет-зв’язок та можливість підготовки телевізійних рішень для HoReCa під ключ. Саме такою компанією медіа-спільнота визнала українського ICT лідера COSMONOVA|NET.

Таким чином, корпоративні аналітики констатують помітне пожвавлення і відчутні зрушення на ринку легального TV-контенту в найближчому майбутньому. Гравці українського сегменту HoReCa (в 2018 році ринок в Україні налічує більше 2000 готелів) в масі стикатимуться з питанням організації оптимального пакету телеканалів, не порушуючи комерційних прав власників контенту.

 

Джерело: https://cosmonova.net/ua/

 

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше