Новини

12.10.2018

«No Komments» – NK презентує довгоочікуваний сольний альбом

NK | Настя Каменських представляє свій сольний альбом під назвою «No Komments», а також кліп на всіма улюблений хіт «LOMALA».

Перший сольний альбом «No Komments» став відображенням різнопланового перевтілення співачки. У ньому поєдналися бурхлива енергія, дика пристрасть і безмежна любов до музики. Альбом буде доступний на всіх музичних майданчиках з 12 жовтня.

Назва альбому вибрано зовсім не випадково – це гра слів, в якій переплітається творчий псевдонім Насті Каменських – NK, і натяк на те, що не все в житті потребує коментарів.

В альбом «No Komments» увійшли 10 композицій, серед яких популярні хіти: «# етомояночь», «Дай мне», «LOMALA» і авторський трек «Тримай», який завоював лідерство не тільки всіх хіт-парадів нашої країни, а й підкорив європейський ринок, прозвучав в ефірі всесвітньо відомого італійського радіо RAI Radio.

«Працюючи над альбомом, я змогла втілити в реальність найсміливіші ідеї і задумки, проекспериментувати. Кожна пісня народжувалась в любові і цілком відображає мене, мою чуттєвість. Мені подобається створювати музику, яка не знає кордонів, відкривати нові грані себе, не обмежуючи свою творчість якимись рамками », – розповідає Настя Каменських.

Одночасно з виходом альбому відбувся реліз довгоочікуваного відеокліпу на пісню «LOMALA». Відеоробота, режисером якої виступила талановита Таня Муіньйо. За задумом режисера балет роздягається і своїм танцем передає, що нас може ламати від справжніх почуттів. Відеоробота насичена яскравими і унікальними образами, які однозначно здивують шанувальників співачки.

Джерело: Офіційна PR-служба Насті Каменських

Актуальні новини
Менеджер по промоушену та PR

Менеджер по промоушену та PR Телеканал Music Box шукає креативну, виконавчу, ініціативну й активну людину для роботи на позиції…

Детальніше
Співачка Alyosha колядувала босоніж у столітній білій сорочці

Особливим чином співачка Alyosha вирішила подякувати Господу та опублікувала в мережі зворушливе відео кавер-версією популярної української колядки «Пречиста Діва…

Детальніше