Новини

12.10.2018

«No Komments» – NK презентує довгоочікуваний сольний альбом

NK | Настя Каменських представляє свій сольний альбом під назвою «No Komments», а також кліп на всіма улюблений хіт «LOMALA».

Перший сольний альбом «No Komments» став відображенням різнопланового перевтілення співачки. У ньому поєдналися бурхлива енергія, дика пристрасть і безмежна любов до музики. Альбом буде доступний на всіх музичних майданчиках з 12 жовтня.

Назва альбому вибрано зовсім не випадково – це гра слів, в якій переплітається творчий псевдонім Насті Каменських – NK, і натяк на те, що не все в житті потребує коментарів.

В альбом «No Komments» увійшли 10 композицій, серед яких популярні хіти: «# етомояночь», «Дай мне», «LOMALA» і авторський трек «Тримай», який завоював лідерство не тільки всіх хіт-парадів нашої країни, а й підкорив європейський ринок, прозвучав в ефірі всесвітньо відомого італійського радіо RAI Radio.

«Працюючи над альбомом, я змогла втілити в реальність найсміливіші ідеї і задумки, проекспериментувати. Кожна пісня народжувалась в любові і цілком відображає мене, мою чуттєвість. Мені подобається створювати музику, яка не знає кордонів, відкривати нові грані себе, не обмежуючи свою творчість якимись рамками », – розповідає Настя Каменських.

Одночасно з виходом альбому відбувся реліз довгоочікуваного відеокліпу на пісню «LOMALA». Відеоробота, режисером якої виступила талановита Таня Муіньйо. За задумом режисера балет роздягається і своїм танцем передає, що нас може ламати від справжніх почуттів. Відеоробота насичена яскравими і унікальними образами, які однозначно здивують шанувальників співачки.

Джерело: Офіційна PR-служба Насті Каменських

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше