Новини

17.05.2019

Неонова Міша Романова знялася в ретро відео на пісню «Лунная».

Через місяць після прем’єри дебютного відео, співачка Міша Романова презентує новий трек і відео «Лунная»

Друг дитинства співачки – Макс Барских не тільки допомагає їй у сольному старті в рамках своєї музичної лабораторії BEREGA MUSIC, але і сам надихається своєю протеже: – «Я закоханий в тембр голосу Міші за його унікальну здатність переміщувати слухача у простір, не немає метушні і всього цього, від чого ми хочемо сховатися.

Цю пісню ми створили з великою любов’ю і трепетом» – таку рецензію дав співак під обкладинкою синглу співачки.,

Пісня «Лунная» – про мить, яка залишиться назавжди в пам`яті. В ній бездурботність і відчай закоханих душ. Коли за кожний подих, кожний погляд, кожну мить близості модна віддати все. 

«Макс написав її для мене, находячись в Америці. Коли я отримала демо, то прослуховувала пісню по колу багато разів. Кожен раз дивуюсь, наскільки точно він передав у цій пісні всі відтінки моїх почуттів», – говорить Міша Романова.

Пісня «Лунная» написана у співавторстві з Ana Baston, яка також являється співавтором пісні Макса Барских «Неземная».

Підсумком місячного перебування співачки у Лос-Анжелесі стало лірик-відео на пісню «Лунная»: більша частина зйомок проходила в Каліфорнії, де останніх декілька років живе та творить музику Макс. А інша частина у Києві, в одному з знімальних павільйонів. За задумом Макса Барских кожна робота Міші Романової покликана розкрити грань її особистості.

Ексклюзивна прем’єра лірик-відео відбудеться сьогодні (17 Травня), у програмі #NEWMUSICFRIDAY, на телеканалі Music Box Ukraine.

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше