Новини

07.05.2019

Найвідоміші українські дівчата-селебрітіс влаштували флешмоб під новий хіт «RUMBERO’S»

Нещодавно відбулася прем’єра літнього хіта гурту «RUMBERO’S» в стилі Moombahton! Солісти присвятили пісню всім представницям прекрасної статі!  А як відомо, наші українські дівчата володіють неймовірною енергетикою і внутрішньої магнетичною силою! Саме тому новий хіт несе таємничу назву – «Вона Така»!

Відразу ж після прем’єри треку на радіо, солісти почали отримувати в особисті повідомлення відео. І на цей раз не від прихильниць, а від відомих українських Дів, які настільки були вражені піснею гурту, що надсилали  Амадору і Олегу те, як не можуть встояти перед запальним і яскравим хітом.

Відомі українські актриси, співачки, теле-і радіоведучі роздивились в тексті щось про себе, саме тому артистично і ефектно танцювали або просто фліртуючи красувалися перед камерою!

І не дивно!

«Неземна вода зі струмка» – співають солісти в своїй пісні.  А це дуже точно описує наших українських дівчат!

Відео почали надходити в такій великій кількості, що Амадор і Олег вирішили все з’єднати в справжній запальний Флешмоб!

 

Ірина Білик, Гайтана, Ольга Цибульська, Надія Матвєєва, Анна Добриднєва, Катерина Бужинська, Злата Огневич, Sonya Kay, Dj Nana, Монро, Наталя Холоденко, Олена Омаргалієва, і співачка Navka, яка, до речі, і є автором музики і слів пісні «Вона така», та інші найвідоміші та найгарніші дівчата нашого шоу-бізнесу в одному відео.

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше