Новини

18.12.2018

Місто гріхів у новому відео The Hardkiss

Гурт The Hardkiss представив кліп на пісню «Коханці»- історію про «токсичних» відносини, які вразили жителів цілого міста. «Коханці» – один з головних синглів нового альбому “Залізна ластівка”. За два місяці пісня набрала більше 2 млн. YouTube-прослуховувань , а на концертах перетворилася на справжнісінький гімн «закоханої» молоді.

«Навіть в мегаполісі долі людей тісно переплітаються. Ми всі любили, ми всі чиїсь колишні і майбутні. Усі відносини, на все життя залишаються в нашій свідомості. Але це нормально, так буває, ми однакові в цьому відношенні. Ми такі, як є. Головне, у всьому цьому вирі не втратити серце і здатність відчувати», – так про пісню розповідає фронтвумен The Hardkiss, Юлія Саніна.

Режисером кліпу традиційно виступив креативний і музичний продюсер гурту Вал Бебко. Інна Грабар стала другим режисером, а оператором-постановником був запрошений Ярослав Пілунський, з яким група працювала над відеокліпами «Мелодія» і «Organ».

Для кліпу «Коханці» побудували ціле місто – місто коханців, кожен з яких постраждав від відносин. Третій студійний альбом The Hardkiss « Залізна ластівка» вийшов ще у вересні. На початку березня група продовжить тур на його підтримку.

Джерело: PR-служба гурту The Hardkiss

 

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше