Новини

18.12.2018

Місто гріхів у новому відео The Hardkiss

Гурт The Hardkiss представив кліп на пісню «Коханці»- історію про «токсичних» відносини, які вразили жителів цілого міста. «Коханці» – один з головних синглів нового альбому “Залізна ластівка”. За два місяці пісня набрала більше 2 млн. YouTube-прослуховувань , а на концертах перетворилася на справжнісінький гімн «закоханої» молоді.

«Навіть в мегаполісі долі людей тісно переплітаються. Ми всі любили, ми всі чиїсь колишні і майбутні. Усі відносини, на все життя залишаються в нашій свідомості. Але це нормально, так буває, ми однакові в цьому відношенні. Ми такі, як є. Головне, у всьому цьому вирі не втратити серце і здатність відчувати», – так про пісню розповідає фронтвумен The Hardkiss, Юлія Саніна.

Режисером кліпу традиційно виступив креативний і музичний продюсер гурту Вал Бебко. Інна Грабар стала другим режисером, а оператором-постановником був запрошений Ярослав Пілунський, з яким група працювала над відеокліпами «Мелодія» і «Organ».

Для кліпу «Коханці» побудували ціле місто – місто коханців, кожен з яких постраждав від відносин. Третій студійний альбом The Hardkiss « Залізна ластівка» вийшов ще у вересні. На початку березня група продовжить тур на його підтримку.

Джерело: PR-служба гурту The Hardkiss

 

Актуальні новини
Max Barskih – головне шоу “Сім”!

У День святого Валентина – на Music Box музична лавина! Нестримне нон-стоп шоу “Сім” від шаленого Макса Барських. Із…

Детальніше
Менеджер по промоушену та PR

Менеджер по промоушену та PR Телеканал Music Box шукає креативну, виконавчу, ініціативну й активну людину для роботи на позиції…

Детальніше