Новини

18.12.2018

Місто гріхів у новому відео The Hardkiss

Гурт The Hardkiss представив кліп на пісню «Коханці»- історію про «токсичних» відносини, які вразили жителів цілого міста. «Коханці» – один з головних синглів нового альбому “Залізна ластівка”. За два місяці пісня набрала більше 2 млн. YouTube-прослуховувань , а на концертах перетворилася на справжнісінький гімн «закоханої» молоді.

«Навіть в мегаполісі долі людей тісно переплітаються. Ми всі любили, ми всі чиїсь колишні і майбутні. Усі відносини, на все життя залишаються в нашій свідомості. Але це нормально, так буває, ми однакові в цьому відношенні. Ми такі, як є. Головне, у всьому цьому вирі не втратити серце і здатність відчувати», – так про пісню розповідає фронтвумен The Hardkiss, Юлія Саніна.

Режисером кліпу традиційно виступив креативний і музичний продюсер гурту Вал Бебко. Інна Грабар стала другим режисером, а оператором-постановником був запрошений Ярослав Пілунський, з яким група працювала над відеокліпами «Мелодія» і «Organ».

Для кліпу «Коханці» побудували ціле місто – місто коханців, кожен з яких постраждав від відносин. Третій студійний альбом The Hardkiss « Залізна ластівка» вийшов ще у вересні. На початку березня група продовжить тур на його підтримку.

Джерело: PR-служба гурту The Hardkiss

 

Актуальні новини
Beyoncé анонсувала фiльм та альбом

Зірка розповіла про вихід своєї документальної стрічки, та однойменного альбому – Homecoming.   Це фільм-автобіографія співачки, – про життя,…

Детальніше
Madonna анонсувала Madame X

Американська співачка Madonna нагадала про випуск свого нового 14-го студійного альбому Madame X. Точна дата виходу платівки ще не…

Детальніше