Новини

08.11.2019

MARUV ПРЕДСТАВЛЯЄ СИНГЛ «TO BE MINE» З НОВОГО EP «HELLCAT STORY»

 Maruv представляє сингл «To Be Mine». Разом з трьома іншими новими піснями сингл увійде в EP «Hellcat Story», який з’явиться на  всіх стрімінгових сервісах і онлайн-магазинах 29 листопада. Кожна пісня буде виходити синглом в п’ятницю протягом усього місяця.

Міфологія EP «Hellcat Story» натхненна повістю української письменниці Ольги Кобилянської «У неділю вранці рано зілля копала» (1908). «Це єдина книга зі шкільної програми, яку я прочитала, – згадує Maruv, – Вчителька вирішила так мене покарати: дала мені одній читати її, а потім розповісти всьому класу. Я читала, плакала, але запам’ятала цю історію на все життя. З одного боку – це фольклор, з іншого – і зараз таких історій чимало. І я вирішила розповісти цю історію по-своєму ».

На кожну пісню з ЕР зняті кліпи, які в підсумку складуться в єдиний містичний серіал. Режисер серіалу – український дизайнер і стиліст Яна Чаплигіна, яка працює з Maruv, ще з самого початку творчого шляху співачки.

Ця нова глава в історії Maruv – логічний розвиток її історії, яку оцінять як прихильники дебютного альбому-події «Black Water» (2018), так і нові слухачі. На цей раз чуттєві вокальні партії і напористі електронні ритми зустрічаються з фолк-естетикою і вічними темами любові, зради і помсти. Кожен кліп по-новому розкриє унікальний стиль Maruv, представляючи сміливі та яскраві образи.

«Час іде, я набираюся нових емоцій, і моє звучання змінюється разом зі мною. Мені швидко стає нудно, і я постійно придумую щось нове. На цей раз я працювала з новими саунд-продюсерами: три треки спродюсував Роман Непомящий, один – Sekta Production. «Іпішка» вийшла містична, фантастична, класна і красива. Все, як я люблю ».

Актуальні новини
Каміла Кабелло випустить альбом «Romance» в грудні

Каміла Кабелло оголосила дату виходу свого другого сольного альбому «Romance». Реліз відбудеться  вже 6 грудня цього року. – Мені…

Детальніше
Біллі Айлиш заспівала про брата

Біллі Айлиш представила нову пісню «Everything I Wanted». За словами співачки, ця композиція присвячується її брату Фіннеасу О’Коннеллу. –…

Детальніше