Новини

25.02.2019

MARUV не буде брати участь у конкурсі «Євробачення 2019»!

Після оголошення результатів національного відбору «Євробачення 2019» розгорівся справжній скандал. Інформація про гастролі MARUV у містах країни-агресора були негативно прийняті суспільством, у мережі розгорнулися палкі дискусії. Артистка спробувала вгамувати роздмухування конфлікту та повідомила, що готова відмовитися від концертів у Росії, і цей пункт не є принциповим для неї.

Але наступним кроком стало підписання договору між артисткою MARUV та UA:Суспільне. Після виснажливих переговорів, які тривали понад 5 годин (!) – співачка MARUV прийняла рішення не брати участь у міжнародному конкурсі «Євробачення 2019» від України. У соціальних мережах Анна Корсун (MARUV) назвала пункти договору з НСТУ «кабальними» і повідомила про намір втручання політичних сил у її виступ.

MARUV закликала прихильників прийняти цей факт як належне та не йти на конфронтацію. Артистка має намір і надалі дарувати свою творчість без цензури та популяризувати свою творчість у всьому світі.

Прихильники співачки та колеги по сцені висловили артистці свою підтримку та віру в її творче майбутнє.

Питання «Хто тепер представлятиме Україну на конкурсі «Євробачення 2019?» – залишається відкритим.

Актуальні новини
Beyoncé анонсувала фiльм та альбом

Зірка розповіла про вихід своєї документальної стрічки, та однойменного альбому – Homecoming.   Це фільм-автобіографія співачки, – про життя,…

Детальніше
Madonna анонсувала Madame X

Американська співачка Madonna нагадала про випуск свого нового 14-го студійного альбому Madame X. Точна дата виходу платівки ще не…

Детальніше