Новини

25.02.2019

MARUV не буде брати участь у конкурсі «Євробачення 2019»!

Після оголошення результатів національного відбору «Євробачення 2019» розгорівся справжній скандал. Інформація про гастролі MARUV у містах країни-агресора були негативно прийняті суспільством, у мережі розгорнулися палкі дискусії. Артистка спробувала вгамувати роздмухування конфлікту та повідомила, що готова відмовитися від концертів у Росії, і цей пункт не є принциповим для неї.

Але наступним кроком стало підписання договору між артисткою MARUV та UA:Суспільне. Після виснажливих переговорів, які тривали понад 5 годин (!) – співачка MARUV прийняла рішення не брати участь у міжнародному конкурсі «Євробачення 2019» від України. У соціальних мережах Анна Корсун (MARUV) назвала пункти договору з НСТУ «кабальними» і повідомила про намір втручання політичних сил у її виступ.

MARUV закликала прихильників прийняти цей факт як належне та не йти на конфронтацію. Артистка має намір і надалі дарувати свою творчість без цензури та популяризувати свою творчість у всьому світі.

Прихильники співачки та колеги по сцені висловили артистці свою підтримку та віру в її творче майбутнє.

Питання «Хто тепер представлятиме Україну на конкурсі «Євробачення 2019?» – залишається відкритим.

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше