Новини

15.04.2019

Madonna анонсувала Madame X

Американська співачка Madonna нагадала про випуск свого нового 14-го студійного альбому Madame X. Точна дата виходу платівки ще не відома, але вже доступний для перегляду дебютний тизер, який відома селебрітіс опубліковала на особистій сторінці в Instagram.

Над зйомками 60-секундного відео працював всесвітньо відомий фешн-фотограф Steven Klein. У кадрі Madonna з’являється у найрізноманітніших образах.

Я вирішила назвати альбом “Madame X” – це секретний агент, який подорожує світом, змінює обличчя, бореться за свободу, приносить світло в темряву. Madame X – танцівниця, професор, голова держави, домогосподарка, наїзниця, ув’язнена, студентка, мати, дитина, вчителька, черниця, співачка, свята, повія і шпигун…” – коментує Madonna у відео.

Нагадаємо, що Madonna погодилася виступити як запрошена зірка на цьогорічному конкурсі Eurovision Song Contest Tel Aviv 2019. Саме там під час свого 15-хвилинного виступу співачка обіцяє виконати ще кілька хітів із анонсованого нового альбому Madame X.

Актуальні новини
Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і…

Детальніше
YUKO. Великий сольний концерт у Зеленому театрі

25 травня у «Зеленому театрі» YUKO покажуть Києву свій новий альбом «DURA?». YUKO — нові обличчя сучасної української музики….

Детальніше