Новини

28.09.2018

Леді Гага навчила Бредлі Купера співати

Прем’єра кліпу «Shallow» від співачки Леді Гага та актора Бредлі Купера відбулася 27 вересня 2018 року. Це перший сингл з альбому пісень з фільму «Народження зірки» в якому вони зіграли головні ролі і який став режисерським дебютом Купера. Кліп складається з фрагментів фільму: Леді Гага в ролі молодої співачки Еллі і Бредлі Купер в ролі її наставника Джексона Мена проникливо співають разом на сцені, а також з’являються кадри де глядач бачить моменти розвитку їх романічної історії кохання.

«Shallow» – одна з оригінальних пісень, написаних для фільму самою Леді Гага разом з Ендрю Уайатт, Марком Ронсон і Ентоні Россамундо.

«Народження зірки» вийде в світовий прокат вже зовсім скоро, а саме 5 жовтня, а на наступний день в продаж виходить альбом з саундтреком до фільму. Картина брала участь у Венеціанському кінофестивалі, до речі, де завоювала спеціальну нагороду.

За матеріалами: www.pitchfork.com

Фото та відео: www.youtube.com/ladygagaofficial/

www.instagram.com/ladygaga

Актуальні новини
Подвійний подарунок від Ріанна

Вже цілих 2 роки шанувальники співачки Ріанна живуть лише з однією думкою, а саме, очікують вихід нового  альбому! І…

Детальніше
Новини партнерів: COSMONOVA|NET «Легальний контент для сегмента HoReCa. Сучасне технічне рішення і контент з одних рук».

На початку жовтня у Києві відбувся III Всеукраїнський готельний форум-2018, який консолідував в своєму форматі кращі технології і практики…

Детальніше