Новини

30.03.2019

Кращі концерти цієї весни!

Music Box рекомендує:

5 КРУТИХ КОНЦЕРТІВ ЦІЄЇ ВЕСНИ, які варто відвідати!

1.

🎶 Хто:DETACH

🔎Де: ‘Atlas/Атлас; Київ, вул. Січових Стрільців, 37-41;

🕐Коли: 6 квітня 2019.

Вони мовчали рік, щоб гучно повернутися з шаленим концертом! Культовий український рок-гурт DETACH готовий презентувати 3 альбом “D.R.A.M.A.”. Музиканти називають його «живою істотою», мабуть, варто прийти та послухати, як звучить нове концептуальне творіння DETACH.

2.

🎶 Хто: T-FEST

🔎Де: Stereo Plaza, Малий зал; Київ, пр-т. Лобановського, 119;

🕐Коли: 12 квітня 2019.

Вечір неймовірного музичного кайфу для всіх, хто в темі! Популярний український репер T-FEST кличе всіх на довгоочікуваний сольний концерт. Бажаєш подвіжувати під «ульотні» хіти – приходь!

3.

🎶 Хто: LP

🔎Де: Палац спорту; Спортивна площа, 1;

🕐Коли: 14 квітня 2019

Легендарна Laura Pergolizzi( LP) їде в Україну! Якщо цінуєш якісний саунд – ти маєш відвідати її концерт обов’язково. Це точно стане мегамузичною подією квітня! Поринь у надзвичайну атмосферу потужного голосу LP, почуй світові хіти наживо!

4.

🎶Хто: Desiigner;

🔎Де: Stereo Plaza, Малий зал; Київ, пр-т. Лобановського, 119;

🕐Коли: 19 травня 2019.

Музикант, який нікуди не поспішає у творчості та знає секрет запаморочливого успіху! Крутий хлопець із команди Kanye West – Desiigner виступить у Києві! Хіп-хоп виконавець ще не випустив повноцінного дебютного альбому, тому не прогав можливості качнути під його хіти на концерті!

5.

🎶Хто: YUKO;

🔎Де: Зелений театр; Київ, Паркова дорога, 2;

🕐Коли: 25 травня 2019.

Назва нового альбому гурту YUKO – ”DURA?”, наче риторичне питання, яке інтригує! Тому варто відвідати виступ наживо, щоб почути та відчути музичний меседж, який музиканти вклали у справжню саунд-історію. Оригінальна творча інтерпретація від YUKO – подія, яку неможливо пропустити!

Актуальні новини
Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і…

Детальніше
YUKO. Великий сольний концерт у Зеленому театрі

25 травня у «Зеленому театрі» YUKO покажуть Києву свій новий альбом «DURA?». YUKO — нові обличчя сучасної української музики….

Детальніше