Новини
05.12.2017

Ірина Білик оголошує Всеукраїнський тур «Без гриму. Найкраще. Про кохання!»

Одна з культових співачок українського шоу-бізнесу Ірина Білик порадувала своїх шанувальників гарною новиною про Всеукраїнський тур з новою програмою «Без гриму. Найкраще. Про кохання». Згідно інформації прес-служби співачки, прихильників її таланту чекає нова особлива програма, нова команда музикантів та екзотичні музичні інструменти, які ніколи раніше не  були використані в шоу Ірини Білик. Всі наряди для концерту ексклюзивні, від відомого дизайнера Катерини Шаховської.

 – Я вважаю, що зараз настав саме той час, коли я можу поділитися зі своєю публікою піснями, які давно чекали свого виходу, а також зовсім новими композиціями. Це буде відверта розмова, діалог між мною і моїми дорогими шанувальниками, в якому я зможу поділитися найпотаємнішим, тим, що я так довго зберігала. Найголовніше – це мої пісні і мої почуття, які завжди оголені … Без гриму …- розповіла Ірина Білик.

Всеукраїнський тур складається з 33 міст і завершиться трьома концертами в Києві в «Палаці «Україна »11, 12 і 13 квітня.

Актуальні новини
Відверта сповідь від Макса Барських в новому проекті Алана Бадоєва

Справжньою несподіванкою для всіх прихильників таланту Макса Барських став його новий проект «Февраль», який напередодні нового року презентував музикант….

Детальніше
Ед Ширан отримав престижну нагороду від королеви Єлизавети!

Відомий британський музикант Ед Ширан отримав престижну нагороду від королеви Єлизавети та принця Чарльза. Від тепер він кавалер престижного…

Детальніше