Новини

12.06.2019

Гурт Rumbero’s презентували відео «Вона така»!

Єдиний латиноамериканський гурт в Україні Rumbero’s нещодавно презентували нову пісню «Вона така».

Настав час показати, яка все ж таки вона та хто вона. Сьогодні відбулася прем‘єра одноіменного кліпу. Режисером цієї роботи стала відома Інна Грабар, яка має досвід співпраці із багатьма зірками шоу-бізнесу. Саме вона побачила хлопців Rumbero’s у ролі привабливих готельєрів, до яких має завітати та сама дівчина. До речі, головною героїнею кліпу стала подруга хлопців, модель Анастасія Бондарчук, яка вже встигла засвітитися у фотосесіях в Україні та за її межами. За словами хлопців, ця дівчина стала справжнім прототипом тої, яку вони бачили в своїх думках, створюючи цю пісню. 

– Вона така – це кожна українська жінка. Сучасна, стильна, запальна. Вона може  бути домогосподаркою чи бізнес-леді. Але в ній є щось невловиме, що приваблює і зачаровує! А головна героїня – Настя, яка за задумом режисерки, поселяеться у наш готель під назвою «Rumbero’s», підкорила нас своєю усмішкою та дівочою красою. Вона як ангел, чиста і неповторна. І нам дуже хотілось, щоб саме вона стала «тією самою» про яку ми співаємо.Ми в захопленні від роботи з Інною Грабар від розробки ідеї, до її виконання. Професійний підхід, професійна команда, яку, часом, навіть не було помітно на знімальному майданчику. Але при зміні декорацій все мінялось у мить! – розповіли солісти гурту Амадор та Олег.

Яскравості та несхожості із усіма попередніми роботами співаків додавали цікаві образи, локації та деталі, в яких кожен глядач зможе розгледіти щось своє. Крім того, у роботі знайшлося місце і для хореографії, яку так люблять хлопці, але цього разу самі артисти не приймали у цьому участь, а все дійство відбулося при участі дівчат із балету.

Відео «Вона така» вийде в ефір не тільки українською, зовсім скоро шанувальники гурту Rumbero’s зможуть оцінити і його іспанську версію. 

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше