Новини

25.09.2018

Гурт KAZKA презентував відеокліп на сингл ПЛАКАЛА

Сьогодні, 25 вересня, світ побачив новий, довгоочікуваний кліп гурту KAZKA на пісню ПЛАКАЛА.Режисером відео виступила Катя Царик – авторка чисельних культових відеоробіт.

 

ПЛАКАЛА – пісня про дівочу долю, про здатність українок відроджуватися через гіркі сльози, про діючий рецепт стирання поганих спогадів. Лише аудіозапис пісні зібрав  рекордні для України майже 50 мільйонів переглядів на YOUTUBE. Популярність гурту сягнула далеко за межі України.  

 

«Ми хочемо подякувати усім за любов, за ваші відгуки та підтримку. В цьому відео тільки відверті емоції справжніх українських дівчат – таких прекрасних, чуттєвих та сильних. Це відео – ода нашим жінкам та подяка за натхнення, любов і силу» – каже Олександра, учасниця гурту «KAZKA».

 

Нагадаємо, що трек ПЛАКАЛА увійшов до першого альбому гурту KARMA, який одразу ж потрапив до списку найкращих альбомних релізів України першої половини 2018 року та зібрав безліч позитивних відгуків професійних музикантів та слухачів. До платівки KARMA увійшло 10 треків. Автором більшості текстів, в тому числі і ПЛАКАЛА, став поет та виконавець Сергій Sedrik Локшин.

 

Джерело: PR служба гурту KAZKA

Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше