Новини

25.09.2018

Гурт KAZKA презентував відеокліп на сингл ПЛАКАЛА

Сьогодні, 25 вересня, світ побачив новий, довгоочікуваний кліп гурту KAZKA на пісню ПЛАКАЛА.Режисером відео виступила Катя Царик – авторка чисельних культових відеоробіт.

 

ПЛАКАЛА – пісня про дівочу долю, про здатність українок відроджуватися через гіркі сльози, про діючий рецепт стирання поганих спогадів. Лише аудіозапис пісні зібрав  рекордні для України майже 50 мільйонів переглядів на YOUTUBE. Популярність гурту сягнула далеко за межі України.  

 

«Ми хочемо подякувати усім за любов, за ваші відгуки та підтримку. В цьому відео тільки відверті емоції справжніх українських дівчат – таких прекрасних, чуттєвих та сильних. Це відео – ода нашим жінкам та подяка за натхнення, любов і силу» – каже Олександра, учасниця гурту «KAZKA».

 

Нагадаємо, що трек ПЛАКАЛА увійшов до першого альбому гурту KARMA, який одразу ж потрапив до списку найкращих альбомних релізів України першої половини 2018 року та зібрав безліч позитивних відгуків професійних музикантів та слухачів. До платівки KARMA увійшло 10 треків. Автором більшості текстів, в тому числі і ПЛАКАЛА, став поет та виконавець Сергій Sedrik Локшин.

 

Джерело: PR служба гурту KAZKA

Актуальні новини
Max Barskih – головне шоу “Сім”!

У День святого Валентина – на Music Box музична лавина! Нестримне нон-стоп шоу “Сім” від шаленого Макса Барських. Із…

Детальніше
Менеджер по промоушену та PR

Менеджер по промоушену та PR Телеканал Music Box шукає креативну, виконавчу, ініціативну й активну людину для роботи на позиції…

Детальніше