Новини

10.04.2018

Група «Rumbero’s» презентувала кліп «Mi Musica»!

Зустрічайте, гарячі хлопці з групи «Rumbero’s» представляють  шанувальникам пристрасної латини новий кліп «Mi Musica»!  Пристрасна музична композиція вже прокотилася хвилею флешмобів по різних куточках нашої країни, а відтепер стане відомою й за межами завдяки інтернаціональному відео. Новий кліп від «Rumbero’s» знімався в сонячному Лос-Анджелесі, а його героями стали актори з різних країн світу: Канади, Японії, США, Україниа, Польщі та Мексики. Режисер кліпу, Двіжон (DVIZHON)  раніше  співпрацював разом з «Rumbero’s» над кліпом «Chikabella», та сподіваємося, що й ця суміста робота також прийдеться до до вподоби глядачам. Головна ідея нового кліпу – показати, що музика об’єднує в незалежності від віку, національності та соціального статусу, та дозволяє вийти за межі буденного.

– Зйомки кліпу вийшли дуже спонтанними. Ми не планували їхати в Америку, але так склалися обставини, і ми вирішили не йти проти волі долі. Далі почалася копітка підготовка: кастинг-агент шукав акторів, ми ставили постановку, репетирували з танцюристами з Америки по скайпу. Цього разу ми повністю довірилися нашому кліпмейкеру і отримували задоволення від процесу зйомок, – поділилися солісти Rumbero’s Амадор Лопес і Олег Серафін.

Актуальні новини
Стали відомі імена номінантів музичної премії «Billboard Music Awards»

Менше ніж через місяць, а саме 20 травня у Лас-Вегасі відбудеться одна з найважливіших музичних подій  2018 року –…

Детальніше
Фріки і дивні танці: DSIDE BAND презентують кліп на пісню MONATIK!

Перший та єдиний в Україні підлітковий бойз-бенд DSIDE BAND презентує кліп-імпровізацію на пісню «Танцы до упаду», написану мультиартистом MONATIK….

Детальніше