Новини

04.06.2018

Експерти визнали «Music Box» найкращим музичним телеканалом року

За результатами опитувань конкурсу «Фаворити Успіху» телеканал «Music Box» став фаворитом експертів у категорії «Музичний канал року».   

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» підбив підсумки 2017 року та визначив найулюбленіші торгові марки українського ринку. У номінації «Музичний канал» переможцем, на думку експертів, став «Music Box». Головний танцювальний телеканал країни назвали найкращим серед 9 учасників даної категорії.

Згідно з методикою конкурсу при визначенні Фаворитів Успіху враховується думка споживачів, експертів у відповідній сфері, представників творчої та ділової еліти України. Результати завіряються маркетинговою дослідницькою компанією InMind та проходять ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Фаворити Успіху — перший і поки що єдиний в Україні конкурс торгових марок, який цікавиться думкою безпосередніх споживачів і публікує рейтинги гравців ринку у відкритий доступ. Рейтинги складаються щорічно з 2003 року з метою визначення найкращих брендів, компаній, закладів, ЗМІ, а також найяскравіших представників шоу-бізнесу. У рейтингу, розділеному на категорії товарів і послуг, беруть участь всі без винятку торгові марки, що офіційно діють на українському ринку.

Сайт конкурсу – www.favor.com.ua

 

Актуальні новини
NK | Настя Каменських презентувала лірик-відео LOMALA

Настя Каменських подарувала своїм шанувальникам музичний сюрприз, презентувавши Лірик-відео вже відомого треку LOMALA. Відео до пісні можна подивитися на…

Детальніше
Поп-іконі Мадонні – 60!

У свої шістдесят, королева сцени Мадонна продовжує дивувати та надихати своїх шанувальників з усього світу! Ще у далекому 1983…

Детальніше