Новини

26.09.2018

Брітні Спірс погодилася на умови колишнього

Популярна голлівудська співачка, володарка премії “Греммі” Брітні Спірс все ж таки дійшла згоди з екс-чоловіком. Нагадаємо, що у лютому цього року колишній чоловік співачки танцюрист Кевін Федерлайн, вимагав втричі збільшити суму аліментів, які Спірс щомісяця перераховує на особистий рахунок  їх спільних дітей. Та незважаючи на те, що зіркове екс-подружжя звикло вирішувати свої проблеми через суд, цей конфлікт розв’язався без допомоги державної установи. Після довгих переговорів Брітні погодилася збільшити аліменти на кілька тисяч доларів.

Виконавиця хіта «Toxic» щомісячно сплачувала екс-чоловікові 20 000 доларів для виховання спільних дітей, при цьому оплачувала школу, а також платила за одяг для дітей та за гуртки. Про яку ж суму на цей раз домовилися Спірс та Федерлайн, поки невідомо.

До речі, співачку позбавили права розпоряджатися грошима самостійно і ростити дітей після нервового зриву у 2008 році. З цього моменту її сини живуть разом з батьком.

За матеріалами: pagesix.com
Фото: www.instagram.com/britneyspears

Актуальні новини
Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і…

Детальніше
YUKO. Великий сольний концерт у Зеленому театрі

25 травня у «Зеленому театрі» YUKO покажуть Києву свій новий альбом «DURA?». YUKO — нові обличчя сучасної української музики….

Детальніше