Новини

10.01.2020

Бадоєв. Світ, який створив Алан

10 січня в видавництві «ІРІО» виходить книга, присвячена відомому українському режисерові у Східній Європі і Азії Алану Бадоєву.  Багатосторінкове інтерв’ю музичного журналіста Ігоря Панасова з іменинником і його найближчим оточенням приурочено до 39-річчя Алана.

 

Видання складається з семи розділів, кожен з яких висвітлює ключові етапи з життя Бадоєва і його близьких людей.  У розділах «Кінорежисер», «Кліпмейкер», «Продюсер», «Телеведучий», «Телережисер» розкривається кожне з творчих амплуа, заявлених в назві.  Завершує книгу розділ про масштабний проект, який зараз реалізує Алан Бадоєв – про зйомки 25 відеокліпів для артистів з Китаю.  У книзі використані унікальні фото з особистого архіву режисера.

 

Основою книги «БАДОЄВ.  Світ, який створив Алан »стали інтерв’ю з її головним героєм, які провів в 2018-2019 рр.  автор Ігор Панасів – музичний журналіст, який працював в різні роки в журналах «Esquire Україна» і Viva !, головний редактор онлайн проектів Cultprostir і Karabas LIVE.

 

Видання виходить за підтримки Secret Service Entertainment Agency – компанії вже більше 10-ти років представляє інтереси Бадоєва і його продюсерських проектів.  «Шоу-бізнес, яким ми його знаємо на сьогодні, багато в чому створив Алан», – говорить у своєму інтерв’ю для книги генеральний продюсер Secret Service EA Михайло Ясинський.

 

«БАДОЄВ.  Світ, який створив Алан »- історія про українського режисера, який зняв понад 500 кліпів, кілька фільмів і телепроектів.  Про продюсера двох артистів – Макса Барських та TAYANNA.  Про хлопчика з донбаської Горлівки, який з дитячих років вражав своєю фантазією і активністю.  Про професіонала, який вміє навколо себе збирати ідеальну команду.  Про майстра, чий талант кардинально вплинув на розвиток індустрії розваг в Україні та за її межами.  Про людину, яка вміє дружити, цінувати кожну хвилину життя і заражати своєю радістю оточуючих.  Його звути Алан Бадоєв, і він творить історію шоу-бізнесу.

 

Презентація книги запланована на лютий 2020 року.

Актуальні новини
Амадор Лопес попрощався із коханням в Барселоні!

Нещодавно найвідоміший латиноамериканець в Україні Амадор Лопес відсвяткував свій День народження. Але співак вирішив не влаштовувати гучних вечірок з…

Детальніше
ГУРТ KAZKA презентує кліп на пісню «Літаки»

Пісня «Літаки» феномену української сцени, гурту KAZKA, що вийшла наприкінці минулого року, нарешті отримала офіційний кліп. До нього увійшли…

Детальніше