Новини

15.05.2018

Артем Пивоваров прем’єра сингла “Провинциальный”

Артем Пивоваров зароджує нову філософію # Провинциальный, яку вже проповідує тисячі людей.

«Провинциальный» – це велика пісня, головна історія життя Артема Пивоварова і зеркальне відображення його шляху. «Провинциальный» – це історія звичайного парубка, яка стосується кожного.

«Мені захотілося розповісти про свою приналежність. В якому б часовому поясі я не опинився, я завжди пам’ятаю і з гордістю промовляю про себе – я # Провінційний. 19 років я формував свою особистість у маленькому містечку Волчанськ і продовжую робити це і нині … в інших містах і країнах. Завжди пам’ятаю хто я і звідки. Пам’ятаю з чого все почалося. Скільки разів падав,та підіймався! Памятаю людей, які були зі мною поруч у найважчі хвилини. А я той же хлопець з Волчанська, з мрією, з вогнем всередині і з безмежним бажанням зробити світ, хоч трохи краще! Я – Провінційний!».

Джерело: PR agency YULA

Актуальні новини
Кеті Перрі та Орландо Блум – пара!

Співачка Кеті Перрі, яка нещодавно відновила спілкування з Орландо Блум, зізналася, що вона заручена в прямому ефірі популярного шоу….

Детальніше
Головна музична подія травня: Billboard Music Awards

Минулої неділі відбулася одна з найвизначніших музичних подій – церемонія Billboard Music Awards! 20 травня у Лос – Анджелесі…

Детальніше