Новини

19.12.2019

Артем Пивоваров показав свій «Дом»

Сьогодні, 19 грудня, у День святого Миколая відбулася фінальна цього року прем’єра нового відеокліпу Артема Пивоварова на пісню «Дом». Це вже п’ята відеоробота артиста за рік!

Цю дату Артем вибрав не дарма: «Дом» – це симбіоз почуттів і трепетних спогадів про дитинство, про місце, в якому було своє чарівництво, і яке кожен з нас зберігає у своєму серці все життя незважаючи на час і відстань.

 

Трек «Дом» став лід-синглом нового альбому Артема Пивоварова «Земной», який вийшов 8 листопада. Саме «Дом» отримав безліч хороших рецензій від музичних критиків і захоплених відгуків від шанувальників.

Ідея відеокліпу полягає в тому, щоб показати, наскільки важливий пошук свого дому для кожної людини. Крізь призму історій героїв ми бачимо його здобуття кожним із них у різних інтерпретаціях. Але незмінним залишається одне – в знайденому чи раніше забутому домі головне – це рідні люди, рідні душі. Це збереження і оберігання того самого теплого домашнього вогнища, яке і створюють наші близькі. У самій відеороботі ми бачимо, як ці ключові моменти режисер підкреслює за допомогою гри з кольором.

 

«Для мене було важливо зберегти первісну ідею, яку ми закладали в нашій пісні« Дом », і при цьому передати її візуально за допомогою метафор, не використовуючи зовсім вже прямі асоціації. І ми з Тарасом, мені здається, впоралися з цим завданням. У нас є кілька персонажів. Відбувається низка подій, які так чи інакше нагадують кожному з нас про важливе в нашому житті місце, яке створюють рідні нам люди. Хочу також зазначити, що відкритий простір просто неба, безкраї поля, море обрані невипадково, адже тонкою лінією крізь весь новий альбом проходить ідея-нагадування про те, що наша Земля – це і є наш великий дім. Бурхлива стихія (в дні зйомок був страшенний шторм) допомагала нам створювати картину», – розповів Артем.

Зйомки проходили в Одесі протягом кількох найхолодніших днів осені. Неймовірна палітра природних фарб від сходу до заходу сонця внесла у відео свою чарівність.

Режисером кліпу виступив незмінний Тарас Голубков зі своєю командою Inakshe Studio.

«Одесу запропонував наш виконавчий продюсер продакшну Inakshe Studio Дмитро Бонд.

Коли я написав тритмент, ми довго думали, де це все знімати, з огляду на погодні умови і холодний сезон. І все-таки ризикнули зупинитися на Одесі. Неймовірна локація: море і атмосфера, яка потрібна нам для відео. Ідея кліпу – шлях додому. Ми показуємо різні історії, різні долі людей, які прагнуть віднайти свій дім. Повернутися до рідних. Або ж зустріти нових друзів, людей, близьких за духом», – поділився режисер.

 

Актуальні новини
Амадор Лопес попрощався із коханням в Барселоні!

Нещодавно найвідоміший латиноамериканець в Україні Амадор Лопес відсвяткував свій День народження. Але співак вирішив не влаштовувати гучних вечірок з…

Детальніше
ГУРТ KAZKA презентує кліп на пісню «Літаки»

Пісня «Літаки» феномену української сцени, гурту KAZKA, що вийшла наприкінці минулого року, нарешті отримала офіційний кліп. До нього увійшли…

Детальніше