Новини

13.05.2019

Артем Півоваров – No.1. Прем’єра кліпу.

Стихійний артист Артем Півоваров презентував нову відео-роботу на пісню про свободу, мир та єдиність «No.1.».

«No.1.» – це пісня, про мир та світ! Артем співає про єдність, свободу, про глобальне та просте, про людей в цілому. Гра слів «No.1. – но мир один» заставляє кожного чути в композиції свій зміст. «No.1.» – це гімн сильної особи та одночасно космополітизму. 

«Кожного разу, починаючи або закінчуючи вечір треком «No.1.», я ловив себе на думці, що він придавав мені сил на наступні звершення. Радий, що можу поділитись саме такою музикою», – говорить співак. 

Режисером відео став Тарас Голубков, який зміг з’єднати національності, особистості та бекграунди в одній картині. 

«Ідея відео – це єдинство. Незважаючи на те, що люди можуть бути різними не тільки по національності, але й в своїх поглядах, думках о тих чи інших ситуаціях. Незважаючи на це все потрібно залишатися толерантними до близьких, саме в цьому полягає основна сила. Вона в єдності, адже планета одна і ми, як не крути, все одно живемо на спільній території. 
Самим важким в реалізації була кількість, тому що ідея мала на увазі безліч героїв, різних сцен, а відповідно і локацій. Саме це було найскладнішим – та підібрати класний кастинг і технічно осилити зйомки. Але мені здається, що в результаті у нас получилася дуже фактурна співпраця, зі своїм обличчям. Вона суттєво відрізняється від того, що зараз на екранах», – розповів Тарас.

Зйомки тривали біля трьох діб, на більш ніж десяти локаціях.

Нова відео робота вже в єфірі телеканалу Music Box.

 
Актуальні новини
Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be Фіналіст шоу The Voice…

Детальніше
Тур Hello гурту Антитіла. Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів.

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла       …

Детальніше