Новини

13.05.2019

Артем Півоваров – No.1. Прем’єра кліпу.

Стихійний артист Артем Півоваров презентував нову відео-роботу на пісню про свободу, мир та єдиність «No.1.».

«No.1.» – це пісня, про мир та світ! Артем співає про єдність, свободу, про глобальне та просте, про людей в цілому. Гра слів «No.1. – но мир один» заставляє кожного чути в композиції свій зміст. «No.1.» – це гімн сильної особи та одночасно космополітизму. 

«Кожного разу, починаючи або закінчуючи вечір треком «No.1.», я ловив себе на думці, що він придавав мені сил на наступні звершення. Радий, що можу поділитись саме такою музикою», – говорить співак. 

Режисером відео став Тарас Голубков, який зміг з’єднати національності, особистості та бекграунди в одній картині. 

«Ідея відео – це єдинство. Незважаючи на те, що люди можуть бути різними не тільки по національності, але й в своїх поглядах, думках о тих чи інших ситуаціях. Незважаючи на це все потрібно залишатися толерантними до близьких, саме в цьому полягає основна сила. Вона в єдності, адже планета одна і ми, як не крути, все одно живемо на спільній території. 
Самим важким в реалізації була кількість, тому що ідея мала на увазі безліч героїв, різних сцен, а відповідно і локацій. Саме це було найскладнішим – та підібрати класний кастинг і технічно осилити зйомки. Але мені здається, що в результаті у нас получилася дуже фактурна співпраця, зі своїм обличчям. Вона суттєво відрізняється від того, що зараз на екранах», – розповів Тарас.

Зйомки тривали біля трьох діб, на більш ніж десяти локаціях.

Нова відео робота вже в єфірі телеканалу Music Box.

 
Актуальні новини
Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і…

Детальніше
YUKO. Великий сольний концерт у Зеленому театрі

25 травня у «Зеленому театрі» YUKO покажуть Києву свій новий альбом «DURA?». YUKO — нові обличчя сучасної української музики….

Детальніше