Новини

18.06.2018

Американський Forbes назвав Макса Барських музичним послом України

Українська музика стає об’єктом уваги іноземних медіа. Оглядач Forbes US відвідав концерт Макса Барських, який відбувся у Сан-Франциско в легендарному клубі DNA Lounge, після чого назвав українця одним з найгарячіших артистів на сучасній поп-сцені.

Журналіст вважає музику Барських поп-мейнстрімом, який незалежна Україна може сміливо експортувати далеко за свої межі і домогтися музичної експансії на західному ринку, як це сталося на початку нульових з групою «t.A.T.u». Самого ж Макса називає музичним дипломатом, здатним прорвати «залізну завісу», що стоїть між східноєвропейськими музикантами і рештою світу.

Про те, з якими ж враженнями та емоціями репортер залишився після американського шоу Макса Барських і які теми в інтерв’ю з артистом його цікавили – читайте в матеріалі Turn It Up: Max Barskih And Ukrainian Pop Diplomacy на офіційному сайті Forbes US:

https://www.forbes.com/sites/stephanrabimov/2018/06/14/turn-it-up-max-barskih-ukrainian-pop-diplomacy/#73c0f324418f

Нагадаємо, що Макс Барських відвідав з гастролями США і Канаду в рамках свого першого світового туру. На черзі – Великобританія, Німеччина, Ірландія та інші країни.

Джерело: Secret Service Entertainment Agency

Актуальні новини
Гурт The HARDKISS представляє свій третій студійний альбом «Залізна ластівка»

«Залізна ластівка»— це і космічний корабель, який тримає чіткий курс, і водночас образ жінки. Легкість і свободу у цій…

Детальніше
Вчора о 23:25 TARABAROVA народила первістка

9 вересня о 23:25 найсвітліша співачка України стала мамою – TARABAROVA народила сина Нещодавно в соц.мережах артистки з’явилося зображення…

Детальніше