Новини

18.06.2018

Американський Forbes назвав Макса Барських музичним послом України

Українська музика стає об’єктом уваги іноземних медіа. Оглядач Forbes US відвідав концерт Макса Барських, який відбувся у Сан-Франциско в легендарному клубі DNA Lounge, після чого назвав українця одним з найгарячіших артистів на сучасній поп-сцені.

Журналіст вважає музику Барських поп-мейнстрімом, який незалежна Україна може сміливо експортувати далеко за свої межі і домогтися музичної експансії на західному ринку, як це сталося на початку нульових з групою «t.A.T.u». Самого ж Макса називає музичним дипломатом, здатним прорвати «залізну завісу», що стоїть між східноєвропейськими музикантами і рештою світу.

Про те, з якими ж враженнями та емоціями репортер залишився після американського шоу Макса Барських і які теми в інтерв’ю з артистом його цікавили – читайте в матеріалі Turn It Up: Max Barskih And Ukrainian Pop Diplomacy на офіційному сайті Forbes US:

https://www.forbes.com/sites/stephanrabimov/2018/06/14/turn-it-up-max-barskih-ukrainian-pop-diplomacy/#73c0f324418f

Нагадаємо, що Макс Барських відвідав з гастролями США і Канаду в рамках свого першого світового туру. На черзі – Великобританія, Німеччина, Ірландія та інші країни.

Джерело: Secret Service Entertainment Agency

Актуальні новини
Вечірка продовжується: Чарлі Пут презентував новий кліп

Двадцятишестирічний співак Чарлі Пут випустив кліп на сингл «The Way I Am», зі свого другого студійного альбому «Voicenotes». У…

Детальніше
Головна інтрига літа на Music Box

Після шаленого успіху хіта Drunk Groove, від співачки MARUV та саундпродюсера BOOSIN, ця гаряча двійка вирішила потішити нас своїм…

Детальніше