Новини

15.05.2019

ALEKSEEV покаже, як на дівчат діє його музика!!!

Співак ALEKSEEV продовжує здивовувати творчими експериментами. Днями відбулися зйомки відеокліпу на нову пісню «Целуй». Ця відеоробота кардинально відрізняється від всіх попередніх, які раніше могли бачити фани артиста. 

Творчим процесом керував відомий режисер та кліпмейкер Алан Бадоєв. Це вже шоста спільна робота Бадоєва і ALEKSEEV. На цю команду чекало особливе завдання, – показати усі творчі зміни, що відбулися з співаком за останній час.

«Всі 20 годин зйомок пролетіли, як одна хвилина!, – ділиться музикант. «Целуй – це повна перезагрузка мого музичного стилю. Я дорослішає, мої життєві орієнтири змінюються, змінюється моє життя. Думаю, що нашій команді і в ще раз вдасться здивувати глядача, – добав ALEKSEEV.

Героїні кліпу – це чотири різні та нівчому не схожі між собою дівчини, кожна з яких по своєму сприймає пісню співака. Спільне в них тільки одне: в кадрі усі дівчата показують, як музика співака особливо на них діє…

Сам ALEKSEEV в кліпі продемонстрував новий імідж. Тепер замість звичної класики, артист вибрав – яскраві, стильні та трендові речі, за допомогою яких він виражає свій актуальний внутрішній настрій.

«Целуй» – один з головних треків ALEKSEEV, який увійшов до його нового альбому «Моя звезда». Реліз альбому відбудеться вже за тиждень, 24 Травня.

Актуальні новини
Весілля року!!!

Потап і Настя – артисти, які завдяки наполегливій праці і творчому підходу побудували справжню імперію під назвою «Потап і…

Детальніше
YUKO. Великий сольний концерт у Зеленому театрі

25 травня у «Зеленому театрі» YUKO покажуть Києву свій новий альбом «DURA?». YUKO — нові обличчя сучасної української музики….

Детальніше