Нові відео
Хіт-паради
Week 51
  • 1 . KAZKA - Плакала
  • 2 . TAYANNA - Фантастична Жiнка
  • 3 . Dynoro - In My Mind
  • 4 . Сергій Бабкін - Дихай повільно
  • 5 . Антитіла - Lego
  • 6 . Merk & Kremont Feat. DNCE - Hands Up
  • 7 . Ava Max - Sweet But Psycho
  • 8 . THE HARDKISS - Koxaнці
  • 9 . БЕZ ОБМЕЖЕНЬ - Буду з тобою
  • 10 . Мята - Там, де рай
  • 11 . Imagine Dragons - Natural
  • 12 . Maruv & Boosin - Focus On Me
  • 13 . David Guetta & Sia - Flames
  • 14 . Malfa - So Long
  • 15 . LSD - Thunderclouds
  • 16 . Rita Ora - Let You Love Me
  • 17 . Alyosha - Dama
  • 18 . Друга Ріка - Секрет (Bakun Remix)
  • 19 . Robin Schulz feat. Erika Sirola - Speechless
  • 20 . Lost Frequencies - Like I Love You
  • 21 . Vanotek Feat. Eneli - Back To Me
  • 22 . On I Ona - Де Ми
  • 23 . NK - Тримай
  • 24 . Пара Нормальных - Odnalife
  • 25 . Ivan Navi - Це вона (Зірка)
  • 26 . СКАЙ - Давай Втечемо
  • 27 . Jonas Blue, Liam Payne, Lennon Stella - Polaroid
  • 28 . Антитіла - Лови Момент
  • 29 . Clean Bandit Feat. Demi Lovato - Solo
  • 30 . Alekseev - Сберегу
  • 31 . Sonya Kay - Ягуар
  • 32 . LATEXFAUNA - KUNGFU
  • 33 . Христина Соловій - Шкідлива звичка
  • 34 . Markus Riva - Свадхистхана
  • 35 . Nico De Andrea - The Shape
  • 36 . Бумбокс - Твій на 100%
  • 37 . ВВ - Кобіта
  • 38 . Наталя Валевська - Лети
  • 39 . Макс Барских - БЕРЕГА
  • 40 . The ВЙО - Падаю у небо
  • Афіша подій
    Порвали Парус. Высоцкий

    23 Січня 19:00

    Полтавский областной музыкально-драматический театр им. Н. В. Гоголя
    Купити
    Сергей Бабкин

    23 Січня 19:00

    ДК «Дружба народов»
    Купити
    Сніг у Флоренції

    25 Січня 19:00

    Харківський театр «Post Scriptum»
    Купити
    МэриЛинор

    25 Січня 20:00

    Poplavok Music Hall
    Купити
    Гражданин Топинамбур

    26 Січня 19:00

    Poplavok Music Hall
    Купити
    Вечеря для дурня

    26 Січня 19:00

    Харківський театр «Post Scriptum»
    Купити
    Гей, хоча б хтось!

    27 Січня 18:00

    Харківський театр «Post Scriptum»
    Купити
    Собачье сердце

    28 Січня 19:00

    Полтавский областной музыкально-драматический театр им. Н. В. Гоголя
    Купити
    Китайці

    29 Січня 19:00

    Харківський театр «Post Scriptum»
    Купити
    Урочиста вечеря під Новий Рік за мій рахунок

    30 Січня 19:00

    Харківський театр «Post Scriptum»
    Купити
    Dizel Show

    31 Січня 17:00

    Палац дозвілля «Листопад»
    Купити
    Improv Live Show

    31 Січня 20:00

    Victory Concert Hall
    Купити
    Спектакль по мотивам бестселлера «ИМПЕРИЯ АНГЕЛОВ»

    1 Лютня 19:00

    Днепровский академический театр драмы и комедии
    Купити
    NAVKA

    1 Лютня 21:00

    Victory Concert Hall
    Купити
    RED WOLF

    2 Лютня 19:00

    Poplavok Music Hall
    Купити
    Смешарики

    3 Лютня 12:00

    Сумський театр Щепкіна
    Купити
    DIZEL Show

    3 Лютня 20:00

    ДК «Дружба народов»
    Купити
    Милі дітки

    5 Лютня 19:00

    Полтавский областной музыкально-драматический театр им. Н. В. Гоголя
    Купити
    Спектакль «Собачье Сердце»

    5 Лютня 19:00

    Днепровский академический театр драмы и комедии
    Купити
    Dizel Show (17:00)

    8 Лютня 17:00

    Дніпропетровський академічний театр опери та балету
    Купити
    Dizel Show (20:00)

    8 Лютня 20:00

    Днепровский академический театр оперы и балета
    Купити
    ИНДИРА

    8 Лютня 21:00

    Victory Concert Hall
    Купити
    Собачье сердце

    11 Лютня 19:00

    Полтавский областной музыкально-драматический театр им. Н. В. Гоголя
    Купити
    Підступність і кохання

    12 Лютня 19:00

    Сумський театр Щепкіна
    Купити
    Сергей Бабкин

    12 Лютня 19:00

    РЦ «Промінь»
    Купити
    Спектакль «Он - моя сестра»

    13 Лютня 19:00

    Днепровский академический театр драмы и комедии
    Купити
    ALEKSEEV

    14 Лютня 19:00

    ДК «Машиностроителей»
    Купити
    Stand Up Клуб

    14 Лютня 20:00

    Victory Concert Hall
    Купити
    VACUUM

    15 Лютня 22:00

    Victory Concert Hall
    Купити
    Angelo Ferreri

    16 Лютня 23:55

    Victory Concert Hall
    Купити
    Собачье сердце

    18 Лютня 18:00

    Сумський театр Щепкіна
    Купити
    NOTRE DAME de PARIS Le Concert

    19 Лютня 19:00

    Житомирский академический украинский музыкально-драматический театр Ивана Кочерги
    Купити
    Сергей Бабкин

    22 Лютня 19:00

    Дворец студентов НЮУ им. Ярослава Мудрого
    Купити
    Сергей Бабкин - новая программа «Музасфера»

    23 Лютня 19:00

    ДК «Машиностроителей»
    Купити
    Prime Orchestra. Симфо-шоу Кинохиты

    26 Лютня 19:00

    Сумський театр Щепкіна
    Купити
    Сергей Пискун

    28 Лютня 19:00

    Палац дозвілля «Листопад»
    Купити
    Фристайл

    1 Березня 19:00

    ДК «Дружба народов»
    Купити
    Слава Благов

    2 Березня 19:00

    Палац дозвілля «Листопад»
    Купити
    Сергей Пискун

    2 Березня 19:00

    ДК «Дружба народов»
    Купити
    SONYA KAY

    2 Березня 21:00

    Victory Concert Hall
    Купити
    Александр Пономарёв

    3 Березня 19:00

    Палац дозвілля «Листопад»
    Купити
    Любомир Мельник. Дополнительный концерт к 70-летию пианиста!

    3 Березня 19:00

    Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана
    Купити
    ВИА «Лейся песня» Дмитрия Домина

    5 Березня 19:00

    Сумський театр Щепкіна
    Купити
    Alessandro Safina

    8 Березня 19:00

    ХНАТОБ
    Купити
    PIANOБОЙ

    8 Березня 19:00

    ДК «Дружба народов»
    Купити
    Kishe

    8 Березня 22:00

    Victory Concert Hall
    Купити
    SUPERLOVER

    9 Березня 23:55

    Victory Concert Hall
    Купити
    NOTRE DAME de PARIS Le Concert

    10 Березня 19:00

    ХНАТОБ
    Купити
    NOTRE DAME de PARIS Le Concert

    11 Березня 19:00

    ХНАТОБ
    Купити
    Время и Стекло

    13 Березня 19:00

    Винницкий дом офицеров
    Купити
    Keiko Matsui

    13 Березня 19:00

    Днепровский академический театр оперы и балета
    Купити
    PIANOБОЙ

    19 Березня 19:00

    Полтавский областной музыкально-драматический театр им. Н. В. Гоголя
    Купити
    Национальный Балет Грузии «СУХИШВИЛИ»

    19 Березня 19:00

    Сумський театр Щепкіна
    Купити
    Michelle Andrade / Мишель Андрадe

    20 Березня 20:00

    Villa Крокодила
    Купити
    Michelle Andrade / Мишель Андрадe

    21 Березня 19:00

    ДК «Дружба народов»
    Купити
    David Penn

    23 Березня 23:55

    Victory Concert Hall
    Купити
    Национальный Балет Грузии «СУХИШВИЛИ»

    25 Березня 19:00

    Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка
    Купити
    Комедия «Не будите спящего любовника»

    29 Березня 19:00

    Днепровский академический театр драмы и комедии
    Купити
    Ассия Ахат

    29 Березня 19:00

    ДК «Дружба народов»
    Купити
    ROCK SYMPHONY

    30 Березня 19:00

    Днепровский академический театр оперы и балета
    Купити
    Mozgi

    1 Квітня 19:00

    ДК «Дружба народов»
    Купити
    Mozgi

    2 Квітня 19:00

    Палац дозвілля «Листопад»
    Купити
    Global Deejays

    13 Квітня 23:55

    Victory Concert Hall
    Купити
    Шоу Димы Коляденко

    19 Травня 19:00

    Палац дозвілля «Листопад»
    Купити